Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
Agrest    399

To zapytam - jak idiotę może być stać na taki sprzęt? Bo inaczej jego stanu umysłu w chwili dokonywania wyboru określić się nie da.

Agrest    399

Mam kolegów w klasie sadowników to na brak gotówki nie narzekają

Zgadza się, ale i idiotów też tam najmniej i do sadownictwa wybierają ciągniki do 150cm szerokości a nie takiego kolosa. 

Ja kupiłem ciągnik 120 cm i poszerzyłem na 135, drugi kupiłem 142cm. Ten ma na oko grubo powyżej 200cm. No i ta moc.

Jakby zeszedł 100tys z ceny to bym go kupił na mój rolny areał ;)

simson2812    356

Zgadza się, ale i idiotów też tam najmniej i do sadownictwa wybierają ciągniki do 150cm szerokości a nie takiego kolosa.

Ja kupiłem ciągnik 120 cm i poszerzyłem na 135, drugi kupiłem 142cm. Ten ma na oko grubo powyżej 200cm. No i ta moc.

Jakby zeszedł 100tys z ceny to bym go kupił na mój rolny areał ;) .

Kupują takie ciągniki do orki, głęboszowania, transportu, upraw itp. Nie wiem jak w waszych okolicach ale na wsi u kolegi samemu robią tylko takie lekkie prace a do cięższych wynajmują takiego co ma dużego konia i wszystko porobi.

Agrest    399

W Twoich stronach jest mada wiślana i  może to ma sens. Tylko czy warto kupować ciągnik tylko z myślą o kilku pracach jesiennych, zakładając, że trzy wioski zlecą zamówienie na wymienione prace?

A odbiegając od tematu -czy w rejonie Wilgi nadal cena 200000 + za ha???

soltys48    345

MOcne fajne ciągniki ale z bardzo słabym sprzęgłem zwłaszcza te białe-opinie niemiaszków

simson2812    356

W Twoich stronach jest mada wiślana i może to ma sens. Tylko czy warto kupować ciągnik tylko z myślą o kilku pracach jesiennych, zakładając, że trzy wioski zlecą zamówienie na wymienione prace?

A odbiegając od tematu -czy w rejonie Wilgi nadal cena 200000 + za ha???

Kolega mówi że są tacy którzy tak robią mają tylko duży traktor do usług i czekają na chętnych. A co do ceny to nie wiem nie pytałem o to.

jahooo    259
jan34533    16

jak kupowałem  ciągnik to na tuz-a nie zwracałem uwagi  a teraz bez tuz-a  bym nie kupił

Mikruss    67

Soltys same laser ma ten niby polbieg ale ze sprzeglem w prawej dzwigni najblizej fotela. Zolw zajac i biegi wsteczne, dzwignia najlibezj drzwi to 3 zakresy i ta z lewej to 4 biegi. Przy tej konfigurancji ma po proatu wiecej biegow a wersja ubozsza nie ma tego lewarka zolwia zajaca e ogole tylko wajcha 3 zakresy i ta druga 4 biegi plus wsteczny.

Luke16    156

Kurczę przeglądam te ogłoszenia i się śmieje bo pomysłowość ludzi z treścią opisu nie zna granic. Sprzedam ciągnik taki jak na zdjęciu koniec opisu.

izydor6280    483

Kurczę przeglądam te ogłoszenia i się śmieje bo pomysłowość ludzi z treścią opisu nie zna granic. Sprzedam ciągnik taki jak na zdjęciu koniec opisu.

nie każdy ma dar do pisania bajek  :lol:

a tak poważnie to kilka słów wypadałoby napisać o tym co się sprzedaje

lukbold    411

no ale po co pisać bajki? połowa ma silnik ledwie po remoncie i są w BDB stanie, opony 80% i takie tam.

Luke16    156

lukbold widzisz ja nie lubię takich opisów. Trochę podstawowych informacji naprawdę wystarczy np. rocznik, moc, dokładny model czego często brakuje no i podstawowa sprawa ortografia.... Nie mówię o pisaniu referatu ale o podstawy + dobre zdjęcia a nie zrobione o 21.00 w garażu lub kuchenką mikrofalową... 

BENNY82    34

sołtys48

będziesz niedaleko 4 półbiegi mechaniczne bez turba 6 garów z gwarancją

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?