Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY

soltys48    345

No jakbyś trafił .....Szkoda,ze tak daleko bo bym się wybrał w tym tygodniu=ale może w weekend

Panowie i Panie tak z innej beczki,ile może być warta kiszonka z żyta koszona w maju ORKANEM w kopiec?

Dziś za kiszonkę z 0,5ha wymieniłem na dwa byczki MM(bury)290kg i HO 320kg

Sołtys , może taki ? https://www.olx.pl/oferta/renault-145-14-nowa-cena-CID757-IDhIQnt.html#dafd6965a8;promoted

Cekawe, co go boli, że w tej cenie

A ten ma położoną farbę za 10 tys https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-mtz-82-4x4-CID757-IDiym3h.html#df598e3b23

Wiem, le kosztował przed zakupem i malowaniem.

Trochę za duży-my w północnyej wlkp mamy mniej wymagające ziemie od Waszych lubelskich ;)

Kolego a coś w tym złego że napisał że prasa znajomego? Chyba nie? 

Też napiszę że rozrzutnik znajomego:

https://www.olx.pl/oferta/rozrzutnik-przyczepa-objetosciowa-CID757-IDiy1x9.html#de2b00d763

O ja pierdaczę, jak ja wstawiłem swój za 5 kloca do dobrej negocjacji to mało mnie nie zjedli a tu!!!

No tu odrazu widać że ktoś przeinwestował i to grubo :D wiem że idealny silnik cena i wyposażenie no nie licząc tego ehr ale myślę że by się to przegryzło :D no od nas cała polska do przebycia jakieś 7h jazdy :D

Edytowano przez PaweAftarczuk

soltys48    345

za 7 h nie dojedzie.....

dziś dzwoniłem i gość przynajmniej z gadki nie handlarz

Mówił,że gumy słabawe i faktycznie jak się przyjrzeć dokładnie zdjęciom to widać....

Uważam,że do wyrwania poniżej 50 i to sporo

Dziś oglądałem deutza 6,11, ale raczej odpadnie..........

A jeszcze jedno dziś usłyszałem opinie,że części do deutz;ów 6.xxx są bardzo drogie-prawda???Mi się zawsze wydawało wręcz odwrotnie

chłopie ile Ty się z tym bujasz???

Próbuje pomóc w znalezieniu naprawdę opłacalnych  rzeczy....Jeżeli potrafisz znaleźć w internecie bardziej opłacalny chwytak proszę wskaż mi go...możesz wstawić również droższy ale podaj argumenty które przemawiają za tym że jest warty swojej ceny

Pozdrawiam

soltys48    345

a my k**wa jesteśmy jacyś upośledzeni???Użytkownikiem jesteś od dziś od godz 19 z hakiem i od razu wstawiasz ogloszenia z podobnym sprzętem w podobny sposób ogłaszane-bez nr telefonu

Mikruss    67

Ja paleciaka kupilem na zlomie za 300 plus uchwyty do manitou 350zl i smiga az milo

Thomas2135    1211

Koleś zmienił konto i dalej wciska to samo. Wcześniej nazywał się Agropiotr czy jakoś tak.
Będziesz oglądał tego Samca w Zambrowie?
Co do części do deutzów to rozmawiałem rok temu z rolnikiem od którego kupowałem rozrzutnik. Miał deutza dx modelu nie pamietam 5 cyl. Chodzi świetnie, silnik raczej tani w naprawie ale kiedyś w skrzyni zepsuł się synchronizator czy jeszcze coś od któregoś biegu. W serwisie krzykneli mu podobno za to 25 tyś i poszukał używki za ktorą zapłacił 2,5 tyś. Okłamywać mnie nie miał powodu, ale 25 tyś za jakieś drobiazgi?

kris148a    9

Mam sąsiada mechanika od tych zagranicznych sprzętów. Mówił mi tak niektóre skrzynie w ciężarówkach są prawie tej samej konstrukcji co w ciagnikach tylko trochę szczegół zmieniony by nie pasowało i do ciągnika kosztuje 2 - 3 razy więcej niż bo chłop kupi bo wyjścia nie ma a koszty wyprodukowany są identyczne bo nawet te same firmy to produkują. Wiadomo nas każdy bije w d.. w.

Luke16    156

kris ale to klasyka ze wszystkim do rolnictwa. Wszystko po to by rolnik musiał bulić grube pieniądze bo przecież "bogaty" jest... 

Thomas2135    1211

Nie jestem pewien, ale jak szukałem prasy to widziałem ją na olx w sierpniu. Zdjęcia tylko zmienione, ale stan podobny i cena też. Jakby była warta zakupu to już by jej nie było. Jd w sumie jest prosty, ale koszty napraw kosmiczne.

simson2812    356

Śledzę jd od dłuższego czasu i nawet ładne egzemplarze po rok czasu stoją. Najlepiej zrobić jedną belę i można brać

speeeder    32

Jak widzę taki opis ciągnika, to sie zastanawiam czy ktoś z premedytacją pisze z rażącymi błędami ort. żeby złapać głupszego od siebie, który myśli tak, skoro taka ortografia to pewnie głupi niedouczony to uda sie go owinąć? a może nie.

zetorki12    1998

Wystarczy poczytać nawet na AF wpisy niektórych kolegów i przestaniesz się zastanawiać :P:D;) .

soltys48    345

Koleś zmienił konto i dalej wciska to samo. Wcześniej nazywał się Agropiotr czy jakoś tak.

Będziesz oglądał tego Samca w Zambrowie?

Co do części do deutzów to rozmawiałem rok temu z rolnikiem od którego kupowałem rozrzutnik. Miał deutza dx modelu nie pamietam 5 cyl. Chodzi świetnie, silnik raczej tani w naprawie ale kiedyś w skrzyni zepsuł się synchronizator czy jeszcze coś od któregoś biegu. W serwisie krzykneli mu podobno za to 25 tyś i poszukał używki za ktorą zapłacił 2,5 tyś. Okłamywać mnie nie miał powodu, ale 25 tyś za jakieś drobiazgi?

Powiem Ci że prawdopodobnie w piątek polecimy.....

tego po drodze pykniemy

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-laser-110-lamborghini-sprawdz-CID757-IDhOvUd.html#881d801637

silniki deutza nie do zajedwabienia a o skrzyniach nie słyszałem ,mamy w rodzinie małego 5006 to odkąd był kupiony zero wkładu pali w każdy mróz bez żadnej świecy czy czegokolwiek od strzała lepiej niż niejeden samocód.

Edytowano przez soltys48

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?