Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szmergiel    1053

kris94 ten co wplacil te 58tys zl to pewnie we wsi uwaza sie za najmadrzejszego i on nikomu nie bedzie przeplacal bo on wie jak kupowac tanio i z malymi godzinami.

swoja droga nie dziwne jak kogos trafia na 5-10tys bo i pewnie za traktor co cenia 20tys ale wplacic 58 to trzeba juz byc idioto -cwaniakiem na maxa.

moral taki: nauczyl sie i juz taki glupi nie bedzie,edukacja permamentna,nie chcialo sie uczyc w szkole to nauczyli go gdzie indziej,drozej ale za to jak skutecznie-do konca zycia zapamieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Temat wałkowany dziesiątki razy, nie jest wart i tyle, kogo obchodzi że zmienił na nowe? Zużył więc wymienił inaczej sprzedał by jedynie na złom,kiedyś jakiś użytkownik forum wsadził kupę kasy w kultywator unii i chciał go sprzedać za 3 czy 2.5 tys - kilka osób napisało że sprzedało taki sam w super stanie za 1-1.5 tys ale go to nie obchodzi bo wsadził tyle pieniędzy i koniec.... Ja kupiłem zadbaną jednoosiówkę na 3-letnich oponach i łańcuchach/szczeblach za 2200zł, blachy w dobrym stanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

oczywiście masz racje zawsze jest tak,ze towar warty tyle ile jest wstanie dać za niego nabywca.....

jednak śmieszą mnie wypowiedzi typu daje dwa i biorę....

aukcje wystawiłem z ceną do negocjacji jak się sprzeda to fajnie a jak nie to zrobi się kawałek dachu na nowy i zostaną dwa najwyżej szybciej się wywiezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Soltys48 mój kumpel też tak myślał jak Ty no i na myśleniu się skończyło. Też zainwestował kupę zlotowek w jednoosiowke. Sam mu go wystawialem na początku roku kilka razy... 5600zł sobie życzył... w końcu sprzedał za 2500zł bo inaczej stałby jeszcze pewnie któryś rok... co do kultywatora swój sprzedałem za 800zł :D i szczęśliwy byłem że ktoś go kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-do-beli-CID757-IDhUu8J.html#fdff09e61a opłaca się ? Wiadomo że trzeba zmienić koła na 15 ale z tym nie ma problemu. Ile bez może na to wejść ?

 

za tą kasę kupiłem na tandemie i to całą kompletną ze wszystkimi przekładniami taśmą itp więc za tą 1500 bym nie dał.a przy swojej  poszerzyłem boki trochę przedłużyłem na 3 warstwy wchodzi 38 bel. 

Edytowano przez micgal39533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235

Nie więcej niż 4-5 tys. Ma problem z podebraniem pokosu od Bizona, bo ma za wąski podbierak. Dobra do małych kombajnów np Claas Consul i podobnych wielkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Maksymalnie 4tys. , ale Ja osobiście bym tego nie chciał - wąski podbierak , a w solidniejszych wałkach biegów w traktorze brakuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Tym bardziej teraz kostka jest w dzisiejszych czasach rolek warta max 5 tyś zł a zainteresowania praktycznie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak ma te claasy patrzę to mi się słabo robi. Od początku zakupu a to było ze 12 lat temu były tylko jeden cholernie duży problem. Prasa przepuszczała kostki i wiązała jaj chciała. Nie sposób było ją ustawić. Sznurek musi być gruby, bo na byle jakim nie zwiąże. Długo się męczyłem nią i jak się wku... to ojciec w końcu dogadał się z handlarzem i wymienilismy ją na newholand C701N. Farby prawie nie było a ta wiązała jak nowa. Mógł wtedy zamiast claasa kupić fahra, ale padło na to zielone g...
W clasie jedyny plus to brak ścinków ze sznurka, bo wiąże w petelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Znajomy handlarz z Ukrainy powiedział że najlepsze są kostki JD - wszystko młotkiem wyregulujesz i wiąże, claas wiąże idealnie ale jak przestanie to nikt tego nie naprawi w normalnych pieniądzach. 

Ale zadbany - 80r - u nas ciągniki z tego roku wyglądają jak jeżdżące trupy.... http://autoline.pl/sf/maszyny-rolnicze-traktor-kolowy-STEYR-8080-SK1--16092813531696636000.html

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235

Na wiązanie nie można narzekać, ale fakt - wyregulować markanta to można szału dostać. Za to później kilka lat bez zaglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszido007    155

Eeee....przesadzacie z tym wiązaniem w Markancie. Fakt, początkowo sam miałem problemy w swojej ale wszystko jest do ogarnięcia. Kilka godzin chodzenia za nią podczas pracy i w warsztacie i  jak narazie spokój. Jedynym mankamentem tego modelu (40) jest podbieracz, który jest za wąski do pokosów po kombajnach typu Bizon .W Markancie 50 i większych nie ma już tego problemu. No i nie ma problemu z częściami made in stodoła. Fakt, za oryginały trzeba swoje zapłacić, ale jak się już wymieni to spokój na lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Chciałbym dowiedzieć się ile może być wart siewnik meprozet S069/2 2,5m .Podobny do tego z linku http://sprzedajemy.pl/siewnik-meprozet-nr37445192 tylko że ma koła pneumatyczne 4.00-16 i znaczniki , rok 2000

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wtedy nie bardzo ją ogarniałem, Jak rozwiązało się jeden problem to zaraz pojawiał się inny. Jak aparaty są zużyte to żadna regulacja nie pomoże. Na postoju nie sprawdzisz, bo będzie wiazać każdą jak wrzucisz siano a ruszysz w pole i co druga z jednym sznurkiem. Są lepsze prasy za mniejsze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj