Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
matisz    16

Czy mi sie wydaje czy on jest zrobiony ze sklejki na wzór?? :D

Up uprzedziłes mnie :D

Edytowano przez matisz

lukbold    411

no tez zauważyłem te jakby sklejkę

https://www.olx.pl/oferta/wtyczka-adaptert-czujnika-zolw-zajac-massey-ferguson-3080-mf-8270-CID757-IDhrKKF.html#404711f067 a tu kolejni którzy powinni się leczyć w swej zachłanności... Rolnik to zapewne debil dla nich... wpierw sprzedają czujnik, który nie pasuje do oryginalnej instalacji (kupowałem go) a potem adapter który można sklecić za 5zł w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym....

a1fe26c2    36

Zaczep ze zdjęcia zrobiony jest tylko na wzór, żeby kupujący wiedział, jak towar będzie wyglądał po wykonaniu (miejmy nadzieję) z właściwych materiałów.

Przejściówkę ze zdjęcia pewnie ktoś kupi, bo mu się nie będzie chciało szukać/robić samodzielnie. I na takich klientów nastawiona jest ta firma - sprzedadzą kilka sztuk i będą zadowoleni. :) Ta metoda jest stosowana powszechnie przy sprzedaży sprzętu dla audiofili - szczytem perfidii był kabel usb ze złoconymi wtykami za 300 zł, według sprzedawców wprowadzający znacznie mniej zakłóceń do dźwięku niż tańsze kable. :D

Edytowano przez a1fe26c2

rafal4610    54

mam pytanie. Też macie problem z wyświetlaniem ogłoszeń na olx ? Bo przesiadłem z sie z laptopa na pc i mi nie wyświetla ogłoszeń na olx, i zastanawiam sie czy to coś z kompem czy serwisem :)

pawel885    380

I oczywiście przebieg- 9 000 mth po 23 latach :)

Co w tym dziwnego? Znajomy ma w mf-ie 2006r 3500h - ma go od nowości

MF675ursus    75

A jakiej mocy ten MF? Jakoś nie ufam handlarzom. Większość sprzedawanych sprowadzonych ciągników ma przebiegi między 8 a 9 tys mth niezależnie od wieku

bratrolnika    1889

Ciągników za wiele w życiu nie kupiłem, ale samochodów kilka, i ostatnia rzeczą na jaka patrzyłem był przebieg, tak samo jak motogodziny tak i przebieg można łatwo zmienić, wiec nie jest on dla mnie żadnym wskaźnikiem

case-jxu-95    2

Tragedia nie padało od miesiąca wszystkie stawy suche ,i jak tu gospodarować ,jeszcze ten Bełchatów osusza teren w promieniu 100km

Kris94    23

https://www.olx.pl/oferta/okazja-landini-legend-120-igla-2004r-pneumatyka-od-rolnika-40km-h-CID757-IDg2qxn.html#2ad5bd4925  "Igła, w idealnym stanie, 4200godzin" tylko na końcu wspomina o jednej "drobnostce" - prawdopodobnie uszkodzona skrzynia biegów. Jak dla mnie jest to chyba najważniejszy podzespół w ciągniku więc nie wiem czy powinni pisać stan idealny igła itp. ale niestety widzę sporo takich ogłoszeń.

a1fe26c2    36

Oczywiście,że sprzedający nie powinien pisać, że stan jest idealny (jakby ciągnik wyszedł spod igły - co od jakiegoś czasu skracane jest do słowa igła), lecz dla zysku ludzie są gotowi zrobić wszystko. Do tego powalająca logika wypowiedzi - (ślizga pod obciążeniem sie na wstecznych biegach).

Edytowano przez a1fe26c2

michal698    2

bo była już na tyle widoczna że nie dało się nie zauważyć :P

Edytowano przez michal698

lukbold    411

pewno to czubek góry lodowej te ślizgające tarczki, bo nie sadzę żeby były aż tak drogie i z tego powodu ktoś sprzedaje a handlarz nie jest w stanie podrutowac na tanim zamienniku

karolas123    86

Jeśli faktycznie tylko na wsteczym slizga to naprawa nie jest kosztowna, wiecej rozbierania niż robienia. Inna sprawa, ze te tarcze zuzywaja sie niezwykle żadko wiec moze być wyciek  na koszu lub padająca pompa hydrauliczna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?