Skocz do zawartości

Polecane posty

lukasz222    2345

Śląsk to też południe Polski a 20tysi za ciapaja to narażanie się na śmieszność. Za tyle to bardziej opłaca się zrobić porządny remont w domu, przynajmniej coś z tego będzie. A taki traktorek do piaskownicy to wart może z dychę, jak bardzo by "oryginalny" nie był. Ciekawe swoją drogą, że górale tak przepłacają za te pierdki, a jak przychodzi maszynę do nich kupić to "panie sprzedaj za pół ceny bo ja bidny i mam wszędzie daleko i drogo"

bochniak    10

Śląsk to też południe Polski a 20tysi za ciapaja to narażanie się na śmieszność. Za tyle to bardziej opłaca się zrobić porządny remont w domu, przynajmniej coś z tego będzie. A taki traktorek do piaskownicy to wart może z dychę, jak bardzo by "oryginalny" nie był. Ciekawe swoją drogą, że górale tak przepłacają za te pierdki, a jak przychodzi maszynę do nich kupić to "panie sprzedaj za pół ceny bo ja bidny i mam wszędzie daleko i drogo"

To nie chodzi o południe czy północ tylko o klienta każdy towar ma swojego kupca nie raz się o tym przekonałem .... 

Maniek101    102

no nie zła ta nowa 30-stka, cena na siedzeniu 122tyś, ile to by było na dziś ze 12tyś ?

20 tyś to chyba za 3 sztuki. Do czego to się nadaje? To już wolę 60-kę.

Lepiej wymienić do czego się nie nadaje, łatwiej będzie i krócej :)

Edytowano przez Maniek101

cyprian1219    364

No co? Pewnie naprawił coś przy elektrohydraulicznym rewersie i wymienił jakiś czujnik przy ehr... Znam ja już te "naprawy"...

Edytowano przez cyprian1219

cashpoint    14

http://olx.pl/oferta/zbiornik-basen-schladzalnik-chlodnia-do-mleka-200l-wywozowy-CID757-ID75imw.html#9ee91e2eb2

Panowie, poszukuję chłodni wywozowej na terenie pomorza/kujaw/warmi i mazur, jakby ktoś z Was sprzedawał takie cacko lub zna kogoś kto by sie pozbył to prosiłbym o kontakt.  Przy okazji sprzedam jałóweczki bo mi sie za ciasno w obrze zrobiło, jakby ktoś był zainsteresowany to wszytsko na PW :)

cashpoint    14

taczkę byłoby strach przyczepić do tego

wystarczy spojrzec na imię wystawiającego i juz wiemy z kim mamy doczynienia :D

Thomas2135    1194

G...o nie okazja. Koleś ściąga trupy z Anglii. Pojechałem tam 350 km, żeby obejrzeć Varianta 180 w "świetnym"stanie za wcale nie małe pieniądze. Tak zachwalał jaka to mało zużyta i nie popękana ani pospawana. Na miejscu okazało się, że to rupieć popękany w każdym miejscu i wylatana jak stara ...... Szkoda czasu na wymienienie wszystkich wad.
Wielkie podziękowania dla kolegi Soltys48.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się