Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
Maikel1987    1

http://olx.pl/oferta/sprzedam-plug-obrotowy-trzy-skibowy-firmy-overum-w-dobrym-stanie-CID757-IDg7Axb.html

http://olx.pl/oferta/plug-overum-stan-idealny-czesci-robocze-nowe-kverneland-vogel-noot-CID757-IDfAscJ.html

Warte uwagi ? Potrzebuje pluga w sumie już i musze na coś się zdecydować , ten obrotowy jest nie daleko mnie ale zagonowy może w lepszym stanie poza jedną pospawana odkladnia

Jadę dzis obejrzec ta obrotowke ,na co tam zwrócić uwagę ? Bo nie miałem jeszcze do czynienia z plugi em obrotowym

Thomas2135    1291

Sprzedajesz 2 byki i jest Twoja. Sprzedaję, bo chciałbym coś innego. Plan był wymienić na coś co ma siatkę, rotor i noże, ale się wstrzymam póki mleko nie zdrożeje. Dałem bratu wolną rękę i cenę ciut za wysoką rzucił. Za 11 może być do oddania. Może nie jest to najlepsza prasa na olx, ale za tę cenę nic nie znajdziesz sensownego. U mnie robiła do 140 bel rocznie i w tym roku już tyle zrobiła i zrobi pewnie jeszcze ze 40.

http://olx.pl/i2/oferta/prasa-john-deere-550-CID757-IDgkbjL.html#:bbfdc7e24b

Czemu chcesz sprzedać? Podobno w tych pieniądzach najlepsze prasy. Sam w jakiejś tam przyszłości będę myślał nad tym modelem bo na moje potrzeby wystarczyłaby

knox777    4

Za 7341 z 2004 r na kołach tyło 18,4 i przednich 13 do tego rewers wałek 540 i 1000 daliśmy 88tyś a ten chce za już 12 letniego tyle dziś, dla mnie śmieszne ale cóż w myśl zasady głupi się trafi to tyle da he he, w tedy kosztował wójka 58tyś zł a za 65 był z przodkiem.  Co do kombajna nie jeździłem ale gość niedaleko koło mnie ma i pod zetorem 7211 kosi i widać że daje rade, ma niedużo bo około 10 ha, jak mówi ciężko widać ale na słomie mu nie zależy :)

Sąsiad miał takiego Z020 współpracował z Zetorem 7211 to niestety ale skrzynię biegów musiał robić gdzieś przy połowie przebiegu który wytrzymuje skrzynia.

cyprian1219    364

No nie powiedziałbym.. Bizon to bizon... Eksportowy czy nie, to różnic gigantycznych nie ma (po za ewentualnie "lepszą jakością" o której sie tyle mówi), które mogły by znacząco podnieść cenę... Cena chyba idealna z kabiną i sieczkarnią w wyposażeniu.

Sprzedajesz 2 byki i jest Twoja. Sprzedaję, bo chciałbym coś innego. Plan był wymienić na coś co ma siatkę, rotor i noże, ale się wstrzymam póki mleko nie zdrożeje. Dałem bratu wolną rękę i cenę ciut za wysoką rzucił. Za 11 może być do oddania. Może nie jest to najlepsza prasa na olx, ale za tę cenę nic nie znajdziesz sensownego. U mnie robiła do 140 bel rocznie i w tym roku już tyle zrobiła i zrobi pewnie jeszcze ze 40.

http://olx.pl/i2/oferta/prasa-john-deere-550-CID757-IDgkbjL.html#:bbfdc7e24b

Jestem dopiero co po budówce i muszę się odkuć. Większa sprzedaż dopiero wiosną się szykuje ale też już plany mam jak wydać. Niestety ale wszystkiego od razu mieć nie można

damo    26

kolego za długo odkuwać się nie można  ja co roku mówię że nic już w tym roku nie kupujemy i sam nie wierzę w to co mówię....i tak co roku coś ....musi się trafić i albo trzeba kupići tak w tym roku  całe gospodarstwo kupiłem 9.5 ha z budynkami bo całość graniczy z moim gospodarstwem .. chciał  nie chciał MUSIAŁ

wojtal24    190

kolego za długo odkuwać się nie można  ja co roku mówię że nic już w tym roku nie kupujemy i sam nie wierzę w to co mówię....i tak co roku coś ....musi się trafić i albo trzeba kupići tak w tym roku  całe gospodarstwo kupiłem 9.5 ha z budynkami bo całość graniczy z moim gospodarstwem .. chciał  nie chciał MUSIAŁ

Jeżeli nie płaciłes jakiś cholendarnych pieniedzy to napewno warto.

ZETOR TEAM

jahooo    288

Mam pytanie do praktyków - czy na felgi 20 od D46/47 da się wrzucić opony 11.00 ? Pytam, bo takie mam na stanie i nie wiem, czy zadawac sobie trud eksperymentowania, aby wrzucić z powrotem stare.

packo    0

@jahooo da się wrzucić, na tyle jest bez problemu, trochę gorzej wygląda sprawa przedniej osi, opona 11.00 jest sporo wyższa od 8.25 i skręcając pod obciążeniem może zacisnąć się pod ramą, rozwiązaniem są zdrowe resory i solidne poduszki i będzie ok.

jahooo    288

Dzięki za info, potrzebuję wymienić 2 opony, pewnie wrzucę na tyła, a na przód skompletuję dwie mniejsze 9.00

maniana    6

Posiada ktoś może tego typu kosz przyjęciowy http://olx.pl/oferta/jabelmann-kosz-przyjeciowy-do-ziemniakow-cebuli-CID757-IDflREH.html#893927db43

czy może lepiej na tej zasadzie z jedną szeroką taśmą

http://olx.pl/oferta/kosz-przyjeciowy-ruski-do-ziemniakow-warzyw-wanna-nowa-tasma-CID757-IDg7aLH.html#893927db43

jak takie coś się sprawuje? chciałbym sypać tym na sortownik

Bunkier do tyłu pewnie byłby lepszym rozwiązaniem ale mam przyczepy na 2 tłoki

robi57362    73

Licznik moze nie wytrzyma a john to sadze ze wytrzyma tam przecierz ida godziny a nie mth

Edytowano przez robi57362

jesli pomoglem kliknij fajne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Baartus
      Witam posiadam silnik ifa el 150 stacjonarny benzyna potrzebuje wartosc z jaka powinien byc ustawiony zaplon.
    • Przez kellyq
      Cześć, przymierzam się do zakupu ciągnika tylko że z drugiego końca Polski, jak technicznie rozwiązać kwestię transportu? Tak żeby nie było za drogo i żeby mnie nikt nie oszukał. Słyszałem o pustych przejazdach, że czasami tak jest że ktoś gdzieś jedzie z jakimś transportem i potem wraca na pusto. Dzięki temu można trochę przyoszczędzić.''
      Dobrze by było gdybym pojechał obejrzeć ciągnik, kupił go ale pozostawił u gospodarza aż załatwię transport? Można to jakoś tak zrobić żeby ten ciągnik był potem w miarę bezpieczny?
      Jestem w tym temacie zielony, pomóżcie
    • Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D