Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
soltys48    351

ro rozsiewu wapna musi być taśma inaczej to męczarnia-próbowałem Brzegiem i nigdy więcej w życiu się tego nie podejmę, granulat to co innego

jahooo    263

Ja siałem lejkiem, wstawiając w środek rurę PCV, ale potrzebna pomoc drugiej osoby. Dużo zależy od nagartacza na dnie - u mnie to tylko poprzeczka

Edytowano przez jahooo

maromar    13

Ciekawe czy takie ustrojstwo daje rade bo 3 tys wyrzucać w błoto trochę szkoda

MF675ursus    76

To nie klimatyzator, to jest klimator. Działa na wodę, tzn. wieje wilgotnym powietrzem. Nie warte tej ceny.

uglibugli    74

Ostatnio rozmawiałem z mechanikiem który serwisował ciągnik z taką klimatyzacją i ponoć właściciel nie był z niej zadowolony bo wydajność ma słabą a do tego zamontowana w ciągniku zawsze chłodzi głowę i nic wiecej :( Na pewno lepiej poszukać mechanika który załorzy standardową klimę od samochodu i założy parownik w odpowiednim miejscu lub dopasuję w fabryczne nawiewy ;)

mam problem z kolumna kerownicza w ursus 360 3p . wiem ze to nie ten post ale moze cos powiecie musze wymienic ten dlugi walek lozyska dwa usczelniacz i igelki jakies nigdzie tego nie moge dostac ktos podele mi jak to moze wyglondac mam ich kupic 39 sztuk moze ktos cos wie i podesle jak to wyglonda

Kamilg92    0

Ciekawe czy takie ustrojstwo daje rade bo 3 tys wyrzucać w błoto trochę szkoda

tak . klimatyzator bardzo fajnie chłodzi . zmniejsza temperaturę ok 12*C od temperatury otoczenia. raz do roku trzeba zastosować tabletkę czyszczącą oraz raz na 2 lata wymienić filtr.  klienci są bardzo zadowoleni 

Shaun    14

Czyżby wymieniony blok ??
Bardzo tanio krzyczy jak za tą serie, w tych pieniądzach to 5320 wystawiają, czasem to i za xx11/45 tyle wołają a nawet dużo więcej. Ciekawe co się z nim działo.

cyprian1219    364

Na pierwszy rzut oka widać że silnik po przekładce. Ciekawe czy nie odstał swojego po krzakach, albo mogła go spotkać kiedyś niemiła niespodzianka...

MF675ursus    76

tak . klimatyzator bardzo fajnie chłodzi . zmniejsza temperaturę ok 12*C od temperatury otoczenia. raz do roku trzeba zastosować tabletkę czyszczącą oraz raz na 2 lata wymienić filtr. klienci są bardzo zadowoleni

Panie handlowcu, proszę wskazać gdzie w Pańskim "klimatyzatorze" jest sprężarka, parownik, termostat... I jakim czynnikiem układ jest wypełniony. Proszę nie robić z rolników jeleni i nazywać urządzenia po imieniu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.