Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY

KlimekPL    123

Choćby po tych 60km ja bym był bardzo mocno podejrzliwy do tej oferty. 5211 z tego rocznika mają wg oficjalnych danych 51km. ;)

romek6340    203

Okazja swoją droga ale ta kabina interesująca. Ciekawe czy to szło fabrycznie tylko na jakieś kraje czy wytwór już na miejscu.

soltys48    344

a cos wiencej o tym chlodzeniu powietrzem taka marka i nie ciecza zastanawia mnie jak to w upalne dni w robocie sie przeklada czy sie nie popracuje troszke i trzeba czekac bo tem wysoka i wg zapewne teraz to co powiem to jakies paranoje ale w t25 to srednio bardzo wypada tego typu chlodzenie ale to jest miedzy jedna a druga mnarka przepasc wiec czekam na wyjasnienia pozdrawiam

A wiesz jakie silniki miał Rommel w czolgach Africa Corps?? 

Oczywiście,że chłodzone powietrzem!!!!!

Przejrzałem  ogłoszenia i  niestety  ale  w  moich  stronach - czyli  ściana  wschodnia, nie  ma  za  wiele  opryskiwaczy zachodnich  o pojemności  600- 800  l ,  15 m 

A  jesli ju  coś  jest  to  w  cenie 2  razy   wyższej niz  nowy  rzemieslniczy ...

w  wielkopolsce  i ogólnie  na  zachodzie  kraju  jest  tego więcej  i jest  tańsze ,

w Źółkwi jest HARDI 800l 15 m , hydraulicznie rozkładany za 9500zł. Ale dla mnie trochę za bogaty , no i drogi ... Za 500 zł- ponad tysíąc kilometrów, to nikt nie przywiezie...

Więc po kolei transport na terenie całego kraju to koszt max 1000,-

Jeśli masz auto z hakiem przyczepka i wio, jeśli nie to wypożyczalnia i busy w mojej okolicy za ok 250-300 doba...........

ten jest niezły 

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-holder-nie-tecnoma-nie-hardi-CID757-IDc0hQZ.html#2c34ca56f0

jeśli pompa nie jest pęknięta to remont do tysiaka......mi przeglądał mojego i stąd mam info

www.mabo-opryskiwacze.pl

jest jeszcze koło mnie jeden starszy ale z zajebistą pompą

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-ciagnikowy-zawieszany-CID757-IDcv9zr.html#f079c5467d

Sam myślałem kupić go na pompę-warta tyle co cały opryskiwacz

a i jeszcze jedno swojego biardzkiego wiozłem pod Sitno za 600,- ;)

kajman1984    0

http://olx.pl/oferta/zetor-5211-CID757-IDglePD.html#f81e26221f co powiecie na takiego=D ciekawa kabina nawet inna ale wydaje sie byc dobra ? i cena jakas normalna 

Mam w swoim 5211 taką kabinę. Zewnętrznie różni się tylko kolorystycznie, za to w środku całkiem inaczej. Na tabliczce znamionowej napisane, że produkcji słoweńskiej. Możliwe, że ciągnik pochodzi ze Słowenii (mój właśnie ze Słowenii ). Z kilku lat użytkowania jedyną wadą jest brak dostępności szyb do niej. Trzeba dorabiać na zamówienie.

kuzaj63    25

Mariuszd93 kup skotarka. U mnie od 7 lat 800l lance 12 . Co roku 30 ha średnio razy 3 opryski to daje 90 ha . Pompa chodzi , rama nie pęka , farba nie odpada. Ceny aktualnej nie znam ale polecam .

cyprian1219    364

Co? Toż to okazja... Kupujesz w stanie "nowego" za cene NOWEGO. :P
I do tego po co ci jakiś tam nowy, co sie może co chwile psuć, a części do nowych to drogie, a jak na gwarancji nie uznają to idziesz z torbami bo drogie, droższe niż ciągnik. A stary to dobry bo dotarty, co sie miało zepsuć to wymienione i będzie przez 200 lat bezawaryjny :lol:

Edytowano przez cyprian1219

jahooo    257

Moim zdaniem  - nie warto, w tej cenie można kupić coś rozsądniejszego niż Bizon

lukbold    411

daj przykład bo remont jakiego zagranicznego wynalazku za 30tys z 70r to chyba sensu nie ma a do bizona przynajmniej ceny czesci w miare

Jarecki88    183

Ceny części w miarę ale ich jakość bywa zatrwarzająca. Na przykład zębatek do skrzyni biegów. Poza tym kto w zachodnim sprzęcie robi skrzynię co 3-4 lata? Już wolałbym Rekorda, bo przynajmniej z budowy skrzyni nie trzeba się doktoryzować a problemy z chłodzeniem da się dość łatwo rozwiązać.

lukbold    411

a gdzie jest skrzynia w bizonie? widać wszystko kwestią areału na którym pracuje choć znajomy 70ha bizonem robi i też skrzyni nie otwierał... a rekord... u nas mało kto to chwali.. więcej nie skosi a wypije polowe więcej przynajmniej tak twierdzą Ci co sie przesiedli

master20002    157

Przecież skrzynia w suprach jest prosta jak budowa cepa, dwa lata temu całą rozebrałem i złożyłem wciągu jednej nocy, oczywiście wałek sprzęgłowy musiałem roztaczać bo jak bijało sie 3 to nie dało się jej wybić. Wszystko z jednej firmy... Jak się nią nie szarpie i hamuje z głową to posłuży długie lata.

Panowie, szukam cyklopa z podkarpacia lub najbliższych okolic do 4000-4500 zł. Może ktoś coś?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?