Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
jacek1296    77

To jest rozsiewacz pneumatyczny mało spotykany i troche awaryjny kiedyś taki miał znajomy i tak mówił

Sieję takim z 10lat. Precyzja nie do pobicia. Z awarii pęknięty łańcuch. Trudna konserwacja to fakt.

Polus0    16

Koledzy i koleżanki, co sądzicie o tym kultywatorze(agregacie)??

http://olx.pl/oferta/agregat-kultywator-fortschritt-CID757-IDflc3R.html#d95044b90d

Trochę wybrakowany: brak kółek podporowych na bokach(powinny być 4 sztuki) i zębów w czwartym rzędzie(jest widoczne mocowanie). A może ktoś zna tego handlarza??

Mam do niego 240km i nie chciałbym na darmo lecieć:-)

P.s. Ładny ten agregat nie jest, to fakt. Ważne żeby robotę robi:-) Zapięty będzie do rodzimego dla niego traktora: ZT323-A.

soltys48    472

Koledzy i koleżanki, co sądzicie o tym kultywatorze(agregacie)??

http://olx.pl/oferta/agregat-kultywator-fortschritt-CID757-IDflc3R.html#d95044b90d

Trochę wybrakowany: brak kółek podporowych na bokach(powinny być 4 sztuki) i zębów w czwartym rzędzie(jest widoczne mocowanie). A może ktoś zna tego handlarza??

Mam do niego 240km i nie chciałbym na darmo lecieć:-)

P.s. Ładny ten agregat nie jest, to fakt. Ważne żeby robotę robi:-) Zapięty będzie do rodzimego dla niego traktora: ZT323-A.

Trochę drogo niedawno widziałem taki w bdb stanie tylko zamiast wałków brony za 3 tysie

A co do bbb to może ten cielak albo jego matka  tylko stał/a obok bbb???

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

soltys48    472

116 nie ale ok 50 ;)

http://konedata.net/traktorit/john-deere/john-deere-310-710/

u mnie w wiosce taki chodzi z turem i właściciel sobie go chwali

a i ładowacz to nie stoll tylko baas

Edytowano przez soltys48

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

bartek1992    34

myślę że nie warto

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

cyprian1219    364

I ty sie jeszcze pytasz czy warto? Leć kupić bo ci go ktoś z przed nosa sprzątnie :V
A tak na serio to gościu chyba na głowe upadł wystawiając za taką cenę...

zetorki12    2341

W końcu to Zetor ... więc wart każdych pieniędzy ;) .

Edytowano przez zetorki12

ZETOR TEAM

bartekm66    25

po rdzy na felgach sądzę że zetorek dłuuugo stał (w pokrzywach)

Edytowano przez bartekm66

jahooo    288

Za te pieniądze można mieć znacznie nowszy i lepszy ciągnik niż ten Zetor. Jeśli rzeczywiście ma tyle MTH, to ile lat stał nie odpalany ?

cyprian1219    364

No niby rewersy były montowane w miejscu na dźwignie zmiany prędkości wałka (na środku) i niby coś tam faktycznie jest a na dźwignie od wałka nie wygląda... Ale raczej wątpię że to rewers... Może jakiś szpec sie wypowie.

zetorki12    2341

A ta wajcha na środku może , chyba że to wzmacniacz momentu ? Zresztą po co ta dyskusja i tak tyle nie warty . Prądniczka pewno nie działa i takie mth . :P

ZETOR TEAM

zetorki12    2341

Z tym wyglądem i ceną to raczej za dużo telefonów nie odebrałeś B) .

Edytowano przez zetorki12

ZETOR TEAM

lukaslukas    65

nawiedzony czy jak? co drugi post to pośmiew z cen zetorów a ten takiego szuka :D ten 6321 szału nie zrobi, ot taka wygodniejsza 60tka no ale jak taki potrzebny...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Baartus
      Witam posiadam silnik ifa el 150 stacjonarny benzyna potrzebuje wartosc z jaka powinien byc ustawiony zaplon.
    • Przez kellyq
      Cześć, przymierzam się do zakupu ciągnika tylko że z drugiego końca Polski, jak technicznie rozwiązać kwestię transportu? Tak żeby nie było za drogo i żeby mnie nikt nie oszukał. Słyszałem o pustych przejazdach, że czasami tak jest że ktoś gdzieś jedzie z jakimś transportem i potem wraca na pusto. Dzięki temu można trochę przyoszczędzić.''
      Dobrze by było gdybym pojechał obejrzeć ciągnik, kupił go ale pozostawił u gospodarza aż załatwię transport? Można to jakoś tak zrobić żeby ten ciągnik był potem w miarę bezpieczny?
      Jestem w tym temacie zielony, pomóżcie
    • Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D