Skocz do zawartości

Polecane posty

szymong1234    24

Ten Bizon stoi już chyba z parę lat chyba że identycznego przyciągną. Oglądaliśmy go to ogólnie gorzej wygląda jak na zdjęciach i na pewno nie ma tego przebiegu jak w ogłoszeniu(za dużo luzów na biegach i dźwigniach rozdzielacza) i nie był nawet wyczyszczony w środku (mocno zawalone sita i podsiewacz słomą). Ogólnie handlarz nie ma dobrej opinii. Pisuje ostro na sprzedaż i jak coś wyjedzie z placu i wyjdzie coś nie tak to zapomni o zwrocie czy coś. Powie że "tak ma być" albo że "widziałeś co brałeś".

lukbold    399

i wtedy się okazało, że nie da rady uciągnąc tej kupy żelastwa.... tak jakby se ktoś t25 nie mógł kupić co by w tym ziemnokach se poplewic abo po drzewo jechac ino budował to coś....

Thomas2135    1190

Naiwnych widzę nie brakuje. Za 32 to starego DX ciężko znaleźć w bardzo dobrym stanie. Zdjęcie nie robione w Polsce. Ciągnik ma tablicę rejestracyjną z przodu.

bambrzwlkp1    6

Witam, nie wiecie jakiejsdobrej na chodzie nie odpicowanej 60-ątki r.produkcji min.1980 moze jak ktos likwiduje gospodarstwo itp.

bambrzwlkp1    6

A może coś nie z olx bo juz 10 zobaczyłem i rupiecie ;\. Jakby ktoś wiedział Od ROLNIKA 60-ątke to niech da mi znać na PW

lukbold    399
Napisano (edytowany)

przecież 60tke za grosze wyremontujesz... lepiej dobrze cene za rupiecia stargować i wiedzieć co się do niej włożyło i zawsze ją można "skonfigurować" pod siebie w jakimś tam zakresie: kabina, wspomaganie a może ehr dla ubogich ;)

Edytowano przez lukbold

a1fe26c2    36
Napisano (edytowany)

Ehe, za grosze. Dwa lata temu taką 60kę miałem przyjemność remontować za prawie 7 tys. Pewnie, że to taniej niż remont nowszych i zachodnich ciągników, ale i tak w efekcie mam tylko trochę sprawniejszą 60kę. Do tego dochodzi podła jakość części zamiennych sprowadzanych ze wschodu.

Edytowano przez a1fe26c2

zetorki12    1932

E tam tanio , to i tak kupa pieniędzy ;) . Opis Zetora , jak ktoś cokolwiek czai powala na kolana :D B) .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się