Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY

Brałem od tego chłopa tandem. Po mnie kupił jeszcze szwagier i kumpel... Spoko sprzęt teraz będzie 3 sezon jak użytkuję...

Ale zaraz napiszą że tego pierwszego naprawią za 5 zł...

lukasz222    2353

Kto kupi starą 12tke za takie pieniądze, jeszcze te tylne opony jakoś dziwnie wąskie

solek01    30

O, niedaleko mnie. A gościa musieli nieźle wku***ć... ohmy.png

Typowy cwaniaczek, ma nadzieję że każdy pomyśli że tłum ludzi dawał mu 30 tys a on nie sprzedał za tyle a w rzeczywistości ciągnik nie wart nawet 30 tys, zaniedbany, opony słabe, po mojemu rocznik oszukany, no i kompletnie niechodliwa marka- za 30 tys z turem się trafiają w lepszym stanie... 

Trochę się z nim zgadzam, ostatnio jak wystawiłem ciągnik MF, to szukali 30 letniego ciągnika w oryginalnym lakierze, najlepiej kabinie jak z fabryki, bez rdzy, bez wycieków, najlepiej aby im dostarczyć itd. A jak sprzedawałem grubera to dopiero się działo!smile.png

damo    26

Brałem od tego chłopa tandem. Po mnie kupił jeszcze szwagier i kumpel... Spoko sprzęt teraz będzie 3 sezon jak użytkuję...

Skoro polecasz  to podjadę    mam tylko 200 km  więc niedaleko:) Tandemów   mam pod  dostatkiem...ale za małe   potrzebne coś  konkretnego  

;00

Fiu2    10

Koronowo, Buszkowo, Dziedno... stoi tego dziadostwa odpicowanego przy szosie

jonek98    883

@up Gdyby był pewny to zetor się przy takim chowa.Zapytaj kolegi @luke16 bo on nowego majora i stare renaulty, i majora najchętniej by się pozbył niż dwudziesto paro letnich reni 

luisaifer    4
Buszido007    43

@up, nie zauważyłeś jednego malutkiego szczegółu w ciągnikach DF i Lamborghini - podane ceny są cenami NETTO !

leonardo111    31
Napisano (edytowany)

MrUrsusik1224 to nie okazja to realna wartośc takiego 30 letniego ciągnika

Edytowano przez leonardo111

pawel885    380

Ale to jest zetor i to z naklejką 5211 ! Nic tylko kupić i ogłosić za 25 tys wtedy dekle będą się bili o niego bez podejrzeń  :D

cyprian1219    364

Za 13 tys to niektórzy by cie z podwórka przegonili jakbyś im za ich c360 tyle zaproponował...
A taki zetor 5211 jest realnie warty jakieś 18-20tys, a niektóre to i po 40 stoją...
Z resztą zetor 5211 i ursusa c360 można porównywać bez końca bo mają troche podobieństw, a różnic jeszcze więcej... I co logiczne zetor zawsze będzie lepszy... Taki zetor a 60-ka to niebo a ziemia...

leonardo111    31

Żeby nie było to sam mam zetora i 360 to mogę porównać, a 360 to dla mnie są warte masa razy cena złomu użytkowego +jak ma dokumenty 1000zł no chyba że ma ma jakieś dobre opony oczywiście radialne 16.9 to za opony jeszcze trzeba dopłacić

pawel885    380

To teraz porównaj sobie masseya 3050 z tych samych lat co 5211 i zejdź na ziemię - cena porównywalna 

slawek74    141

a w tym mf jakie tanie części :D . wczoraj byłem u znajomego to remontuje 30X0 to cena części ścina z nóg .

pawel885    380

Znajomy pompiarz mówił że przykładowo 70% nowych pompek zasilających dostępnych w sklepach nie spełnia parametrów, a trafiają się takie że nawet ciągnik nie zapali na niej, części do ursusów to szmelc, pompka to pół biedy gorzej jak siądzie wadliwe łożysko oporowe sprzęgła czy coś w skrzyni - koszt robocizny przekroczy wartość części nawet jak uznają reklamację to jesteś słono w plecy.....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?