Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TheMariko12    437

Panowie prośba poszukuje kopaczki elewatorowej polskiej w dobrym/bardzo dobrym stanie może ma ktoś na sprzedaż???

Przeglądam aukcje i nic ciekawego nie znajduję albo szrot a jeśli stan ok ceeeeena kosmos

 

Jedno wyklucza drugie


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A twój? 

Jak dla mnie cena minimalnie przesadzona ;)

 

Mój. Cena do negocjacji ;)

 

Nie wiem ocb z tymi  linkami czemu nie działają ale już powinno być ok. 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Paktofonikas byłem tam u was ostatnio po nawóz, macie dość duża fermę drobiu :)


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą wielkością to nie przesadzajmy ;) 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Z tego co ta Pani sprzedająca mi mówiła to nie jest mało :) A ile posiadacie hektarów ??


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisaifer    23

Co do tego ZTS 16245 to cena dużo przesadzona opony łyse wizualnie nie powalająco w tej cenie możne znaleźć na prawdę ładny i zadbany ciągnik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Już też nie przesadzając za 7341 turbo można w sumie dać te 50-55 tys w stanie fabrycznym, ale nie za takie małe gówienko jak 3320... zastanawiał bym sie czy 30 dać i chyba bym nie dał, bo ani przodka, ani mocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Głupota i zacofanie, ni to mocne ni to oszczędne... To samo tyczy się polskich przyczep np D47 - cenią kupę kasy a jakoś sprzedają je . Badziew z powyginanej blachy, zachodnią kupi cacy za 15 tys ale głąby sobie tłumaczą "niech w zachodniej żarówka się przepali to gdzie ja ją kupię?"  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

A co wam tak te ceny przeszkadzają, przecież Wy nie kupujecie takiego badziewia. Niech się martwią Ci co zamierzają kupić, a chyba ich nie brakuje.

 

Co do przepalonej żarówki, to nie dotyczy to przyczepy, ale John Deere'a 6400 i całej serii. Żarówki w reflektorach roboczych są zintegrowane. Więc w przypadku przepalonej żarówki wymiana całości. Zamiast 10zł, to oryginał 160zł z tego co pamiętam, zamiennik ok 50zł.


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

co powiedzie o tym ciągniku i ogólnie o tym handlarzu

http://olx.pl/oferta/case-international-845-s-CID757-IDcuGXX.html#fe670ca07e

warto tym się interesować? pomagam znajomemu szukać ciągnika coś na wzór ursusa 914,  mając na uwadze porównywalną moc i gabaryty i nie koniecznie musi być to ursus/ zetor a nic ciekawszego w bliższej okolicy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

A co wam tak te ceny przeszkadzają, przecież Wy nie kupujecie takiego badziewia. Niech się martwią Ci co zamierzają kupić, a chyba ich nie brakuje.

 

Co do przepalonej żarówki, to nie dotyczy to przyczepy, ale John Deere'a 6400 i całej serii. Żarówki w reflektorach roboczych są zintegrowane. Więc w przypadku przepalonej żarówki wymiana całości. Zamiast 10zł, to oryginał 160zł z tego co pamiętam, zamiennik ok 50zł.

 

bo nie można kupić nic w rozsądnej cenie default_angry.png

zobaczy jeden z drugim że za d47 cenią 10-15tys. to zaraz cenią za inne kilka tys. więcej niż są warte

 

jak się cena utrzyma to chyba sam wystawię ten złom w następnym sezonie  <_<


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

No pewnie, korzystaj z popytu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Głupota i zacofanie, ni to mocne ni to oszczędne... To samo tyczy się polskich przyczep np D47 - cenią kupę kasy a jakoś sprzedają je . Badziew z powyginanej blachy, zachodnią kupi cacy za 15 tys ale głąby sobie tłumaczą "niech w zachodniej żarówka się przepali to gdzie ja ją kupię?" :lol:

"Ni to mocne..." powiedział ten co w zetorze nawet nie siedział... Ja mam 7745 turbo i naprawde jestem z niego zadowolony, po za spalaniem i troche małym skrętem, nie mam mu nic do zarzucenia... Jest przede wszystkim bardzo wytrzymały i w tym przedziale mocy ma bardzo dobry uciąg... Niby co takiego mają zachodnie czego ten zetor nie ma? Denerwuje mnie takie piepszenie typu "każdy posiadacz zetora jest zacofanym dziadem"... Ostatnio mechanik jak go robił to powiedział że gdybym chciaał go sprzedać to on by go kupił, ale ja go nie chce sprzedać bo jestem zadowolony... Ma wiele zalet takich jak szczelna kabina z nagrzewnicą i wytlłumieniem, cichy most, wspomaganie kierownicze oraz podnośnia (siłownik dodatkowy) 2 prędkości wom, nie chce mi sie wszystkiego wymieniać... Co taiego mają te zachodnie? Komputery? Ehr? Eh rewers? Nie jest mi to potrzebne na mój areał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

To co on ma czy nie, już nie o to chodzi... Chodzi o cenę jak za 35- letniego trupa cenią po 40-50 tyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Może bardziej chodzi o to, że lepiej wyposażone ciągniki zachodnie z tego samego rocznika co zetor można kupić za rozsądniejsze ceny. Także z kabiną komfort, dwoma prędkościami wałka, mocnym podnośnikiem, przednim napędem, wspomaganiem itp. W dodatku są to ciągniki oszczędniejsze i bardziej ergonomiczne w pracy niż zetor, bo w większości jest to, czego on nie ma - rewers, półbiegi, synchronizowana w pełni skrzynia, większe prędkości do transportu, mniejsze spalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

Skoro takie to wszystko dobre i tanie, to dlaczego "zacofane głąby" kupują drogie zetory? 

 

Zaskakujące jest również to, że np używana Octavia też jest droższa od Golfa, mimo że to ta sama płyta i silniki. Dlaczego tak Polacy przepłacają za Czeskie wyroby?


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

bo dziadek w 80r marzył o zetorze... dostał przydział na 60tke i musiał być zadowolony.... teraz ma okazje spełnić swe marzenia i kupuje co kupuje... przez 30 lat w jego głowie nic się nie zmieniło... dalej od krowy ma 15litr i też się cieszy. Daj mi rolnika 30-40 lat,  który widział coś więcej niz własna wieś i ma takie same marzenia jak ów dziadek od zetora..... u mnie takiego nie znajdziesz. Czasem przerażają mnie tacy "postępowi" bo jak pomysle że w 60tce nigdy oleju w skrzyni nie wymienił a teraz pakuje się w MF z elektorzaworami to... krzyżyk mu na droge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

@jahooo No w sumie za 50 to idzie kupić idealną renate albo jakiegoś case'a, no ale mój ojciec kupił tego zetora 10 lat temu za 30.000zł, a to jednak dobra cena, a za 40 też idzie znaleźć, no ale faktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To co on ma czy nie, już nie o to chodzi... Chodzi o cenę jak za 35- letniego trupa cenią po 40-50 tyś. 

 

Pokaż chociaż jeden przykład :rolleyes: .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedzcie mi co lepsze od tego Zetora zamiast 360? W galerii pod fotkami 360 wychwalają jaki to Zetor jest dobry  a tutaj co innego. ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Ja jestem właścicielem i tam sobie chwalę, a raczej to nie chodzi o sam ciągnik tylko o jego cenę w porównaniu do innych, ale mi się w miarę udało kupić i polecam jak nie trudno się domyśleć  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Pokaż chociaż jeden przykład :rolleyes: .

 

Może z tym " trupem" to przesadziłem. Zresztą sam mam 6340 ;) Tylko, wiem ile on parę lat temu kosztował i teraz w tej cenie nawet w ogłoszeniu sienie znajdzie. Ceny Jakie wiele osób chce w stosunku do wyposażenia oferowanego przez Zetory jest za wysoka.

http://olx.pl/oferta/zetor-7745-z-niemiec-1993r-CID757-IDenQZp.html#8b16ab2223

http://olx.pl/oferta/zetor-7245-nie-7745-7340-5340-7211-CID757-IDeQAWF.html#8b16ab2223

http://olx.pl/oferta/zetor-7745-turbo-84-km-CID757-ID6Uaaw.html#8b16ab2223

http://olx.pl/oferta/zetor-7745-6340-tylko1945mtg-ursus-massey-ferguson-mf-CID757-IDeHJdz.html#8b16ab2223

http://olx.pl/oferta/zetor-7245-7745-ladowacz-tur-1400mtg-CID757-IDeVITf.html#8b16ab2223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No drogie , ale żaden nie ma 35 lat B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj