Skocz do zawartości

Polecane posty

popek007    9

Ja dałem za starą czeską kabinę 1200 (stan do remontu) i ze mnie poprzedni właściciel się śmiał, że znalazł durnia na starą kabinę dołoży trochę i kupi nową. Sam prędzej myślałem nad nową ale w nowych kabinach bębni niemiłosiernie. Przekonał się o tym poprzedni właściciel. Spotkaliśmy się po jakimś czasie i sam mówił, że ta nowa kabina to niewypał. :)

robi57362    53

Ja dałem za starą czeską kabinę 1200 (stan do remontu) i ze mnie poprzedni właściciel się śmiał, że znalazł durnia na starą kabinę dołoży trochę i kupi nową. Sam prędzej myślałem nad nową ale w nowych kabinach bębni niemiłosiernie. Przekonał się o tym poprzedni właściciel. Spotkaliśmy się po jakimś czasie i sam mówił, że ta nowa kabina to niewypał. :)

Edytowano przez robi57362

a1fe26c2    36

Beczka 200 l  zamontowana na przedzie ciągnika będzie robić za obciążnik i dodatkowy zbiornik oleju.

Edytowano przez a1fe26c2

zetorki12    1932

Skoro jesteś pewien że buja , to co Ci zależy , przecież zwraca koszt przejazdu ? Bierz TAXI i jedź :rolleyes: ;) .

lukbold    399

rdzy na silniku to nawet w starym ursusie nie mam.... wyciągniety z krzaków i wymalowany po mojemu

Thomas2135    1190

To jest zwykły wentylator, dmuchawa. Żeby było ciepło to musisz mieć nagrzewnicę samochodową. Zakładasz pompę z zetora , z wyjścia dajesz przewód wodny do nagrzewnicy a powrót robisz w kolektorze wodnym. Strumień powietrza z tej dmuchawy kierujesz na nagrzewnicę.

miqul55    2

widziałem to Renault z Bytowa rzeczywiście ładny, dla chcących takie coś warto jechać zobaczyć

Rolnik2517    385

trza by pomierzyć otwory na silniku i na skrzynia to jedno

a drugie w jakim stanie to jest ? bo jak do remontu to raczej części nie dostaniesz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się