Skocz do zawartości

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY

wojtal24    173

mój sasiad kupił z tamtad silnik rewelacji nie ma silnik sie grzeje i nie ma mocy, jak go uruchomia to wkrec zegaz zamiast czujnika i zobacz jakie cisnienie trzyma na zimnym i na rozgrzanym na wolnych obrotach i dużych obrotach

lukasz222    2353

Fajne jest to, że jak spojrzysz na cenę to idziesz kupić w tych pieniądzach 80tke lub pochodne (902, 912) i nie masz żadnych dylematów ;)

Moorgi    276

@wojtal24 - stamtąd? czyli to już któryś z kolei silnik gość sprzedaje mam rozumieć..? Ile dał?

Moorgi    276

No chyba będzie tak trzeba robić bo inaczej tego nie sprawdze..

cyprian1219    364

http://allegro.pl/silnik-c-330-ursus-c330-ciagnik-nominalny-i6052210819.html

Czym sie sugerować przy zakupie silnika, bo jak wiadomo z obudowy nic nie wyczytam... ;/

O kurde! Ja do mojego ciapka kupiłem 2 lata temu (będzie we wrześniu) silnik od wózka rak, sprawny, kompletny, odpalany na miejscu, ładnie chodził, po remoncie który faktycznie był (chyba nie muszę mówić na jakich częściac :D) tylko gościu zostawił sobie koło zamachiwe bo cena była bez niego i dałem 1820 (to na flaszke) i chodzi do dzisiaj bez problemu (zresztą widać co potrafi z lejkiem :D).

Edit: coś mi cena nie grała ale sie dopytalem i już poprawione.

Edytowano przez cyprian1219

romek6340    203

Przy tym przebiegu to nawet by się nie zdążył rozczarować bo by go dobrze nie przetestował. Pewnie stał gdzieś na placu/fabryce na pokaz czy coś z nim było nie tak i handlarz go wyrwał do sprzedania.

Ja miałem Junkkari Simulta 3000T z podsiewaczem nawozu tyle że był to siewnik tależowy do siewu bezorkowego. Coś takiego :

lukasz222    2353

tak i za takie grosze chce go sprzedać??

Gościu wali ściemę na wstępie, bo sprzedaje model 11024, a nie 11054, o ile pamiętam z forum, to ten model był dość awaryjny i szybko stracił wszelakie wzięcie

ptaszyna    125

tak i za takie grosze chce go sprzedać??

Tylko w OTOMOTO  jest podane że to cena netto, to nie wiem czy aż tak tanio

sprawdzanie ciśnienia oleju nie do końca będzie miarodajne, przy takich temp.trudno rozgrzać olej do takich temp.co w lato, dodatkowo sprawdź ciśnienie na cylindrach

Z tym rozgrzaniem to nie tak hop, bo jak widać silnik odłączony od chłodnicy to za długo nie może chodzić.

michar    0

Dla tych którzy nie widzieli nigdy opłaty na olx - Wejdźcie na olx i spróbujcie założyć fikcyjne ogłoszenie o np: ciągnik. Na samym dole z wyróżnieniami, nawet kiedy jest zaznaczone bez wyróżnienia to i tak cena za ogłoszenie wynosi 30 zł (29.99) a z wyróżnieniem jeszcze więcej... Oni są nienormalni... Za ogłoszenie ciągnika z wyróżnieniem na 30 dni płaci się 50 zł...

To przejdźcie na rOLX!!! http://rolx.pl

Thomas2135    1210

O częściach nie myślałem. Ciekaw jestem czy mają coś wspólnego konstrukcyjnie z innym producentem.
Alvaro Juko(junkari) czy ten tume jak miały rozwiązany system wysiewu? Jakie kołka tam siedzą i czy da się nim wysiać każdy rodzaj nasion?
Wysłałem koledze ZOLW PW z zapytaniem, ale ostatnio logował się1,5 msc temu. Ktoś jeszcze w tym temacie pytał o JUKO.

Siewnik jak siewnik tylko ciekawe jak z czesciami do tych siewników

Ja miałem Junkkari Simulta 3000T z podsiewaczem nawozu tyle że był to siewnik tależowy do siewu bezorkowego. Coś takiego :

Edytowano przez Thomas2135

Ja sialem nim tylko pszenicę. Kółka ma wymienne a siać nim można praktycznie wszystko bo tabele wysiewów były dla sporej ilości roslin.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?