Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY

http://olx.pl/oferta/siewnik-zborzowy-rzedowy-2-7m-nowy-2-5m-2-7m-3-0m-4-0m-transport-CID757-IDehQ2t.html#3dda267288;promoted czy 3p dalaby rade z takim siewnikiem 2.7 czy 3 metry szerokosc a zeotor 7211/45 jak by wspolpracowal z ta maszynka . 

podsylajcie siewniki do zboza . szerkosc 2.5 do 3 metrow ktory moglbu smigac z ursusem 3p i z spora skrzynia zaladunkowa . czekam na wasze propozyzje

izydor6280    483

http://olx.pl/oferta/siewnik-zborzowy-rzedowy-2-7m-nowy-2-5m-2-7m-3-0m-4-0m-transport-CID757-IDehQ2t.html#3dda267288;promoted czy 3p dalaby rade z takim siewnikiem 2.7 czy 3 metry szerokosc a zeotor 7211/45 jak by wspolpracowal z ta maszynka . 

podsylajcie siewniki do zboza . szerkosc 2.5 do 3 metrow ktory moglbu smigac z ursusem 3p i z spora skrzynia zaladunkowa . czekam na wasze propozyzje

nie kupuj 2.7, tym nawet ścieżek nie zrobisz

myślę że U z 3m dałby radę, może nie z pełnym zasypem, zetor już bez większych problemów problemów, co najwyżej kilka kg na przód więcej

bart07    2

Ja Nodeta 3m ciągam zetorem 5211 i śmiga bardzo ładnie. Z podniesieniem z pełnym zasypem też nie ma problemu. Siewniki bardzo fajnie i stosunkowo niedrogie.

Edytowano przez bart07

lukasz222    2353

Żeby M-ka była warta nawet tych 18tu tyś. to oprócz tego remontu musiałby jeszcze dołożyć kabinę i przynajmniej orbitrol, albo jakiegoś tura. A pierwsze co trzeba by zrobić po kupnie, to przemalować obciążniki

Edytowano przez lukasz222

dudi834    0

Niech wystawia jak ma jego prawo.

XMK13    365

Panowie, ile może być warty Ursus 3512 z 1-sekcyjnym TUR-em, 95/96 rok, oryginalne tylne opony, technicznie bdb, 4300 mth, zwykła kabina?

JanoB    0

Panowie, ile może być warty Ursus 3512 z 1-sekcyjnym TUR-em, 95/96 rok, oryginalne tylne opony, technicznie bdb, 4300 mth, zwykła kabina?

Myślę że jakieś 33 -35000zł możesz cenić, kupiłem rok temu takiego za 32 z kabiną nie pordzewiały nie pogięty opony tył też pierwsze na liczniku miał około 3000mtg ale licznik nie był fabryczny .

pawel885    380

Ale major używany podobno jest lepszy od nowego - nie sadzi oleju tłumikiem itp, może koleś dolicza koszt usługi docierania  :)

XMK13    365

Plusem tego Majora, w odniesieniu do nowego, jest prostszy silnik, a minusem diagonalne opony. Jeśli zejdzie trochę z ceny, to powinien go sprzedać.

@JanoB - Dzięki.

ptaszyna    125

Nawet go oglądałem w 2014r, na jesieni jak był świeżo sprowadzony, wtedy wołał 85k do oddania.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?