Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
zetorki12    2000

Nie "prawie 50tys.zł" , tylko trochę więcej jak 40tys.zł B). Ciężko znaleźć za tyle ten typ . Ciekawe dlaczego tapicerkę dachu ma jak w starszych modelach?

bratrolnika    1889

jeszcze dwa lata temu za 45tys.zł można było kupić 5340 w nowej masce, teraz już tylko w starej, jeszcze z dwa lata i za 7245 będą po 50tys.zł cenić...

zetorki12    2000

jeszcze dwa lata temu za 45tys.zł można było kupić 5340 w nowej masce, teraz już tylko w starej, jeszcze z dwa lata i za 7245 będą po 50tys.zł cenić...

http://olx.pl/oferta/zetor-7245-krajowy-91r-po-dzadku-CID757-IDdp8eD.html#fe46ab420a    http://olx.pl/oferta/zetor-7245-nowy-jak-nowy-jedyny-taki-oryginal-100-CID757-IDdJGZh.html#fe46ab420a  Już dawno się tak cenią :P  .

http://olx.pl/oferta/zetor-6911-93r-609mtg-CID757-IDe9nPZ.html#1019927b89    A tu jaki młody rocznik :D .

Edytowano przez zetorki12

bratrolnika    1889

ale to jeszcze jednostkowe przypadki, jak wszystkie będą tak stały to dopiero będzie koniec świata...

case844s    1

Tak naprawdę, to się okaże jak dostanie w piec przy robocie  ;)

Silnik ładnie równo chodził, wycieków widać nie było jak na placu godzinę pracował i cena do oddania 38000zł ;) 

bukat82    32

Znajomy ma podobną od kilku lat i nic się z nią nie dzieje jeśli chodzi o ścisłość, Twoja decyzja.

lukbold    411

Silnik ładnie równo chodził, wycieków widać nie było jak na placu godzinę pracował i cena do oddania 38000zł ;)

Zagrzej hydraulike, prawdy się dowiesz bo, że silnik pyrka.... on nie jest jakoś specjalnie przeciążony w takiej ładowarce.... on tylko pompe ciągnie bez jakiś gwałtownych przeciążeń. Hydraulika w naprawie bywa droższa niż mechanika

zetorki12    2000

Jak się nie zna końcuwkuw i odmianuw to sie tak pisze  B) . , a swoją drogą jak się czyta ogłoszenia lub AF to pełno jest takich rodzynkuw ;)

Luke16    156

Rozmawiałem z nie jednym handlarzem i każdy mówił że nie ważne w jakim stanie Zetor każdy jeden pójdzie. 5211,6211 czy 7211 średnio idzie za 25-27 tyś zł. Serie z napędem do 40tyś zł. Nawet starsze serie 6911 idą pod 20 tyś złotych... najlepszy handel jest na nich. A znajomy mi mówił że zakup na zachodzie zetora czy starych mfow serii 5 graniczy z cudem jak nie Polaczki to na Indie czy Afrykę idą

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?