Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
michal1993    350

No cóż :D Może rysikiem pisać :D

Edytowano przez michal1993

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

jonek98    907

W galileo był zapach obory w słoiku to i tak też można dobrze że gazów w słoiku koleś nie sprzedaje

Raczej nie to wszystko jest warte jakieś 400 zł 

pompka 100 zł pistolet 100 zł filtr węże 100 zł no i baniak 50-100 zł, także kilka godzin pracy i masz wszystko zrobione a oszczędzasz 300 zł, no chyba że jesteś wstanie w tym czasie zarobić więcej pieniędzy to warto :)

KMarek    0

za 100zł to pompa na 2-3 miesiące już 3 takie zajeździłem na akumulator tak, że 400 + 300 co wsadziłem i jest normalny zestaw (Polskie pompy wsadza ten gość) tak, że wole w koncu kupic cos porządnego i miec spokój na pare lat

pompa oleju od c360 jakis silnik włącznik i jazda

a te weze co są na zdjęciu te przezroczyste to lipa straszna.

Pistolet dobry to trzeba minimum 200 wydac.

Tak jak mówisz kolego, silnik od jakiejś starej pralki frani dwa przewody i pompa od c360 śmiga u nas aż miło ;)

damianos95    54

Remont to to moze widziało ale z 5 lat temu. ciekawe jak rama i podłoga. W tej cenie jak chce to mogłby wypiaskowac i pomalowac instalcje elektryczna i pneumaryczna oraz wzmocnic rame albo ja zamknac o ile nie jest strasznei pogieta. to moze ktos by tyle dał ale nie  w takim stanie nie warte wiecej niz 6-7 tys max.

a moze to dwie w cenie jednej albo rama ze stopów lekkich :P tak wogole to ludzie wstydu nie maja

lukbold    437

a były już zdjęcia zdjęć ale ten to sprzedaje przyczepe czy rozrzutnik?

soltys48    502

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

lukasz222    2370

Przypnie sobie taki do żłoba pół-HFa i od razu wielki bamber z bydłem mięsnym :lol: 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kellyq
      Cześć, przymierzam się do zakupu ciągnika tylko że z drugiego końca Polski, jak technicznie rozwiązać kwestię transportu? Tak żeby nie było za drogo i żeby mnie nikt nie oszukał. Słyszałem o pustych przejazdach, że czasami tak jest że ktoś gdzieś jedzie z jakimś transportem i potem wraca na pusto. Dzięki temu można trochę przyoszczędzić.''
      Dobrze by było gdybym pojechał obejrzeć ciągnik, kupił go ale pozostawił u gospodarza aż załatwię transport? Można to jakoś tak zrobić żeby ten ciągnik był potem w miarę bezpieczny?
      Jestem w tym temacie zielony, pomóżcie
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez damianTDD
      tak jak w temacie (jeśli taki temat byl proszę go usunąć)
    • Przez Baartus
      Witam posiadam silnik ifa el 150 stacjonarny benzyna potrzebuje wartosc z jaka powinien byc ustawiony zaplon.
    • Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl