Skocz do zawartości

Polecane posty

zetorki12    1932

Jak większość sprzedających B) . I tak Ci nie przyzna racji (o ile ją masz) .

mariuszd93    489

ale to za ile miał bym to wystawić? pytałem się o cene czy dobra. Jakoś nie mam w zwyczaju oszukiwać ludzi więc nie mierzcie mnie swoją miarą :)

Ja  tam nie  twierdzę  że  oszukujesz  , ale  że  owinięte  bardzo kiepsko  to  fakt , dlatego jakość  tej kiszonki wątpliwa ... 

michal1993    350

ta i jeszcze pewnie z ostatniego pokosu...ciekawe ile tam jest faktycznie lucerny bo nie wierzę,że to jest czysta lucerna!!!! Myślę,że na pewno sprawdzałeś ceny bel z lucerny i jeśli miałbyś dobrej jakości na 100% nie wystawiłbyś takiej ceny-ja w tej cenie sprzedałem bele z trawy w ciągu 12h od wystawienia

Ciekawe jaki był u niego przebieg pogody, ja miałem trawę z lucerną to 3 i 4 pokos to już prawie sama lucerna aby była, trawa nie rosła, za sucho.

lukbold    399

to są drobne ogniska plesni? ja bym to w całości do gnoju wrzucił i nie odważył się sprzedawać

karol_365    8

5 lat temu dalem chyba ok10 netto za 4.2

Czym chcesz go ciągać?

Jak narazie to nie mam czym ciągać, bo czekam na ciekawe oferty ciągników obok siebie (80-95km)

Ciągnik dobrze sobie radzi przy tym agragacie ? Ma zapas mocy ? Z czasem skorzystam z MR to i z osprzętem zapoznaję się.

przemol87    41

Jak narazie to nie mam czym ciągać, bo czekam na ciekawe oferty ciągników obok siebie (80-95km)

Ciągnik dobrze sobie radzi przy tym agragacie ? Ma zapas mocy ? Z czasem skorzystam z MR to i z osprzętem zapoznaję się.

W 3,6 80km bedzie mial ciezko

U mnie110km w 4,2 nie ma zbyt duzego zapasu mocy a ziemia lekka w uprawie...

bratrolnika    1863

ale to siłą ci tego Mercedesa z podwórka zabrał czy jak??? dostałeś tyle ile chciałeś, i tyle

jak coś sprzedam i mam za to tyle pieniędzy ile chciałem, to co zrobi z nim przyszły właściciel guzik mnie obchodzi, może sobie nim gnój z obory wypychać albo polecieć nim na księżyc

przecież sam mogłeś wystawić taką cenę i bujać się z nim przez pół roku albo i dłużej

pawel885    376

I tak dobrze wziąłeś, a że sobie wystawił za taką cenę to nie znaczy że tyle dostanie..... 

Thomas2135    1190

Tylko przez takie akcje wszystko niepotrzebnie drożeje. Stare klamoty a cenią jak poł nowego. Dobrze widzicie to w ciągnikach czy innych maszynach. Ostatni przykład kombajnu, który zyskał kilka tyś na wartości w kilka dni.

pawel885    376

Kiedyś był rozrzutnik w okolicy za 9 tys, spóźniłem się ale zaraz został wystawiony dalej za 13tys, pojechałem go gościa, zaoferowałem mu 10 tys bo 13 to on nie był wart, to mnie wyśmiał że taki rozrzutnik ładny prosto od niemca w dobrej cenie a ja mu takie grosze daje, jak sprzeda za 10 tys to on dołoży do niego itp..... Rozrzutnik stoi już jakieś 18 miesięcy nie sprzedany.....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się