Polecane posty

soltys48    19685

nie wiem chodziło mi tylko o potwierdzenie bo nie lubię jak ktoś kto niema pojęcia próbuje zrobić mnie w wała!!!Gość twierdzi,że było ze zwykłą 330 z 84r, a jestem pewien na 100%,że nie.Ojciec brał w 86 nie dostał, wujek i sąsiad w 85 i też nie a kolegi ojciec w 84 i także nie było.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Były w M-ce i 335M, tyle że na żądanie, nie wiem jak w zwykłej 30tce. Jeśli chcesz sprawdzić różnicę z MF255 to podrzucam rysunek z katalogu

 

post-57932-0-22880300-1455306955_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9199

Hak był w wyposażeniu opcjonalnym. Ojciec chciał zamówic do 3p, bo pasował by do rozrzutnika, ale nigdzie tego nie było i musieliśmy przedłużać wałek. Sporo rzeczy było na zamówienie, a mało kto je na oczy widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

mam taki zaczep, leży dawno, nikt nie wie od czego on, a tu proszę, do c 330:) dostaliśmy go z prasą i kompletem części, gość twierdził że pasuje do c 360, no ale problem w tym że nie pasuje


to czyli pasuje do c 360 jednak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wg tego co podał Soltys hak różni się od tego w 60- ce. Inny kształt zaczepu do zapadki i sam hak trochę inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

sam hak czyli pozycja 32 z rys?? bo mam cały razem z tą listwą co do tyłu idzie


no a jak z opuszczaniem haka?? jakieś cięgła do ramion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kuffa jaki filozof się odezwał :P

Swoje złote myśli przelewaj na papier i później pokaz to jakiemuś lekarzowi, to Ci wystawi diagnozę.

Na zajęciach z ekonomii to zapewne byleś miszczu :P

 

ps: sorry za ten mały off topik, ale nie mogłem się powstrzymać jak widzę taki tekst.

 

No i przez to nie mam komornika i 100 kredytów, jeśli rozważne gospodarowanie funduszami nazywasz filozofią no to życzę powodzenia w prowadzeniu gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie tak, nie stać cię to nie bierz kredytów i tyle lub bierz je z głową. Osttnio w sprawie dla reportera było żę rolnik płakał bo wziął kredyt na maszyny wybudował oborę i wgl a teraz wszystko zabierają. To mu prawnik powiedział że brał Pan kredyt to mleko było po 1.20 a nie po 60gr... Trzeba myśleć myśleć i jeszcze raz myśleć.

 

Nie mam żadnych kredytów na gospodarę, to się nie wysilaj.

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2184

   Trupów .... nie doczytałem postu a już ,,zobaczyłem koronera'',a swoją drogą w takim klimacie to i flaszkę szło by obrucić :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Raczej nie szerzej niż obrys maszyny  -_-  , ślimak tylko rozgarnuje po szerokości paki gdybyś miał kupkę na środku :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ma łańcuszki na rogach, a one się zużywają. Lepsze są 6 piłowe z siłownikiem na każdej ścianie. Belę nawet przetniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz3v    4

Panowie rozsiewacz nawozu amazona zaf 603 i zaf 402 maja takie same przekładnie i taka samą średnice talerzy wysiewających?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

Ma łańcuszki na rogach, a one się zużywają. Lepsze są 6 piłowe z siłownikiem na każdej ścianie. Belę nawet przetniesz.

 

ok dzięki za rade na co zwrócić uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

mam do sprzedania papiery przyczepki samochodowej SAM jakby ktos chciał- numery ramy, tablica rej, oc (dowod zawiniety przez smerfy przez kolizję) ale do odzysku sa. Odbiór na miejscu i najlepiej z blizszych okolic-Tomaszów  Lub, Tyszowce itp. Info na miejscu lub 724 520 242

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj