Skocz do zawartości

Polecane posty

sladan    8

Mam do sprzedania talerzówkę Akpil 2x8, od nowości u mnie, stan naprawde idealny. Jeśli ktoś coś to PW.

jahooo    251

Ja generalnie telefonu używam jako kalkulatora i przenośnej pamięci z tabelami, np tabela wysiewu, tabela do opryskiwacza, notatnik ze zużyciem paliwa itp. Nie wszystko jest się w stanie zapamiętać. Daty oprysków, nawożenia - łatwiej zapisać w telefonie, zawsze pod ręką. Można zrobić fotkę na polu, jak widać jakieś choroby czy nieznany chwast. Noszę telefon w kieszeni i mimo że nie jest wodo czy pyłoszczelny, daje radę.

Ten zetor to cena zaporowa. Przyczepa też .  Przyczepy to wogóle mają chore ceny, zwłaszcza w moich stronach.

misiulek    14

siewnik z firmy usługowej nie tak daleko ode mnie wiec na pewno mocno wyeksploatowany  a siać możesz nawet i rzepak tylko do każdego rodzaju nasion musisz zmienić tarcze

pawel885    376

Za cenę sztywnej 4 tonowej nie rzadko znajdzie się sztywną budowlankę 8-12 T . Ceny maszyn i artykułów rolniczych zarówno nowych jak i używanych są chore. Kiedyś szukałem opon 20 do przyczepy , ceny na olx 150 zł za szajs, 300zł to już niby elegancka ale 30-letnia, a za 200zł/szt znalazłem kompletne koła do stara z 4 letnimi oponami 75% bieżnika  :) to samo nowe części- np w grene filtr oleju 60zł, w sklepie z auto-częściami 20zł - ta sama firma, ten sam numer

kris14    259

Rama od podstaw zrobiona nowa bo przyczepa była pogięta :D

mariuszd93    489

Osie  , piasty , felgi  tez  nie  są  z D 50  ... 

Więc  pytanie  - co jest   :D

lukbold    400

pewno wcąż śmierdzi tą gnojówką która woził przed zdjeciami :D

michal1993    350

Pewnie tak, kiedyś HL 6t była w miarę blisko za 4700zł, ładna z papierami, dzwonię za dwie godziny i gość mówi, że sprzedana i że to była ta ze zdjęcia itd...

witejus    113

Za cenę sztywnej 4 tonowej nie rzadko znajdzie się sztywną budowlankę 8-12 T . Ceny maszyn i artykułów rolniczych zarówno nowych jak i używanych są chore. Kiedyś szukałem opon 20 do przyczepy , ceny na olx 150 zł za szajs, 300zł to już niby elegancka ale 30-letnia, a za 200zł/szt znalazłem kompletne koła do stara z 4 letnimi oponami 75% bieżnika  :) to samo nowe części- np w grene filtr oleju 60zł, w sklepie z auto-częściami 20zł - ta sama firma, ten sam numer

taki jest efekt dopłat bezpośrednich :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się