Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
Rolnik2517    385

[galleryimg=574409]

sprzedam

[galleryimg=621841]

więcej info na priv

Mikruss    71

Na telefonie dokładnie nie widzę ale ten 7745 wygląda jakby trochę tyl był podmalowany na swierzo a 7245 pełen ori.

FINN    994

nie daleko mnie jest podobny "dziadek" co 2-3 razy w tygodniu przyjeżdża ursusem 360 3p na zakupy i tez ma kabinę 2 osobowa ;) w nim, ale wystarczy potraktować 3p plackiem i by sie świecił jak te zetory ;)  aby potwierdzić czy oryginały te zetory trzeba by je obejrzeć  na żywo ;)

mariusz3v    4

http://olx.pl/oferta/zetor-7245-krajowy-91r-po-dzadku-CID757-IDdp8eD.html#03f475adf8

"bardziej służył jako samochód. Odzidziczyłem go po dziatku"

http://olx.pl/oferta/zetor-7745-1-wlasciciel-krajowy-5211-7211-7245-CID757-IDdISHJ.html#6638d05c6f

"ciągnik odziedziczyłem po zmarłym wuju"

niesamowite szczęście, takie spadki

Jeden i ten sam sprzedający, podał tylko jedną miejscowość dalej. Ma dwa (lub więcej) konta na OLX i kilka numerów. Żeby sprzedać trzeba kombinować, może trafi naiwniaka....

jahooo    263

To samo miałem napisać. Ale 2014 może oznaczać styczeń jak i grudzień, więc w sumie 2 lata. Nawet w 2 lata 1600mth to raczej nie stał, skoro opon już nie ma. Widać, że z opryskiwaczem śmigał i agregatem w warzywach. na takich kołach i tyle mth. W zbożu ciężko by to zrobić.

Sadek    449

W tych pieniądzach dorwałbyś nówke od dealera.

Więcej jak 6 nowych bo tam cena brutto już w milionach jest.

soltys48    346

ciągniki nie do zajechania!!dosłownie olej paliwo i do przodu, ciężki, dużo oleju w silniku i płynu w układzie chłodzenia-przegrzać niemożliwe!!!części w przyzwoitych cenach,BARDZO OSZCZĘDNE W ZUŻYCIU ON

romek6340    203

Niedaleko mnie ten kombajn.

Do mnie też w miarę blisko. Kiedyś miałem go podjechać oglądać jak kombajnu szukałem ale jakoś się zeszło, a teraz patrze cały czas i ciągle wisi na ogłoszeniach. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?