Skocz do zawartości

Polecane posty

Filipeusz    0

kupuj śmiało, jedź od razu, bo ktoś ci podkupi....

naprawdę jesteś tak naiwny???

Nie, nie jestem naiwny i nie szukam takich złomów ;) Chodziło mi bardziej o to że ci oszuści już nawet historyjki zamieszczają w swoich "ogłoszeniach" :D

Rolnik2517    385

Ten fendt to zdjęcia nie są z polski tereny Grójeckie tam nie uświadczysz kawałka pola tylko same sady i sady a cena to chyba za sam ładować z osprzętem

bratrolnika    1861

Nie, nie jestem naiwny i nie szukam takich złomów ;) Chodziło mi bardziej o to że ci oszuści już nawet historyjki zamieszczają w swoich "ogłoszeniach" :D

to nie wrzucaj tutaj, jest temat do takich ogłoszeń

mariuszd93    489
cyprian1219    364

Za tą c355 z ogłoszenia to dam 9000 jak dowiezie pod dom.

Edytowano przez cyprian1219

Renault85-15TX    167

Ja już chyba wczoraj pisałem na ten temat. Farby strasznie drogi i sobie ludzie cenią, pogłupieli już z tymi ursusami i zetorami. Nie dość że nie ma w tym ani wygody ani mocy to jeszcze 20 tyś za taki bubel. Ludziom się już w duxxxh po przewracało sami nie wiedzą ile mają cenić za ciągnik co ma 45 lat, a jak by zajechał go kupić to jeszcze okaże się że właściciel młodszy niż ciągnik. 

pawel885    376

http://m.finn.no/b2b/agriculturetractor/ad.html?finnkode=69396527&q=ursus&ref=fas   a u nas nie które komplety po 1500zł ;) a tutaj ok 1/3 ceny w PL?

Ja wyczytałem że 7500 koron to kosztuje, turbina do ursusa 6cyl  6900 koron, pompa hydr zetor 52-77XX 2000 koron, czyli ceny wyjechane 

Edytowano przez pawel885

bocianlask    3

W  tytule jest  i nie tylko.

NA  ALLEGRO   lepiej  brzmi  chyba  ;)  

Poza  tym  temat jet  kontynuacja  starego  tematu ,który  się  za często zawieszał pod koniec żywota , a  nazywał sie też  " Znalezione  na  allegro "

Zna  ktoś  tego  handlarza? 

http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-ford-7710-new-holland-z-niemiec-nie-zetor-mf-deutz-CID757-IDc9tM5.html#925b507e47

Wiem że  to  zabytek  , ale jeśli  to prawda  że  w  oryginale - to  interesujący jest  nawet ...

Handlarz z mojej okolicy. Z tego co słyszałem ma dobrą opinię, sprowadza sprzęty ładne i raczej w oryginale, śmieci wyciągniętych z krzaków u niego nie znajdziesz.. Ja nigdy od niego nic nie kupowałem. Kiedyś przejeżdżałem i wstąpiłem obejrzeć sprzęty, plac miał zamknięty, ale przez siatkę maszyny nie wyglądały na picowane tylko na oryginały, tak jak przyjechały z Niemiec

grzegorzk4    60

Goście siedzą po garażach i składają z elementów różnego pochodzenia i myślą że wezmą za to kase niewiadomo jaką.

Za te kasę to kupi ładną c-330 i jeszcze zostanie na paliwo, a przynajmniej z częściami nie ma problemu i wiadome co szukać.

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się