Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28746

ta przyczepa to Autosan D-44 lub pochodna, z tego co widzę to ładowność 3,5T, bo ma hamulec najazdowy, więc pewnie to D-35 (choć nie wiem czy te o takim oznaczeniu nie były wywrotkami)

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

czekawe z tym ja też prosze o wujaśnienia czy stosuje się ti w kołach bez dętkowych jak i dętkowych

 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

Co sądzicie o tym ciągniku jak z częściami,spalaniem itp.

Tak wygląda cały Twój komentarz, więc nie wysłałeś żadnego linka. Dam ci jedną radę- wyślij go ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayu86    13

Nie wiem czy to jest takie samo ale ja widziałem opone po użyciu takiego super sprayu to wygladała jakby do niej ktoś pianki montażowej wpuścił. Z opony może to jakoś wyciągniesz i wyczyścisz ale jak użyjesz w dętkę to raczej dętka do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda cały Twój komentarz, więc nie wysłałeś żadnego linka. Dam ci jedną radę- wyślij go ponownie :)

 

Dzięki kolego już wysyłam link  http://olx.pl/oferta/fendt-105-ls-swietny-ciagniczek-zetor-60km-ursus-c-360-renault-CID757-ID2SOJ9.html#596a0c4f08  .A więc co sądzicie o tym ciągniku jak ze spalaniem,częściami na co zwracać uwagę przy zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Warto zamienić http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-400l-12m-lance-nowa-pompa-weze-opaski-koncowki-zamiana-CID757-ID9xQZN.html http://olx.pl/oferta/przyczepa-sztywna-CID757-ID8wK4r.html

Przyczepa nie jest w najlepszym stanie, do kapitalnego remontu. Proszę o szybkie odpowiedzi bo rozmawiałem z tym Panem i mówi że możemy się zamienić.

Tylko czy warto się zamienić?

Na co zwrócić uwagę przy oglądaniu przyczepy, może pytanie głupie ale za kilka dni będę dopiero miał 16 lat i chcę zasięgnąć porady żeby nie stracić na zamianie.? Wiem żeby zwrócić uwagę na resory, opony, czy rama jest prosta. W tym przypadku nie ma co patrzeć na burty, podłogę i oświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

 

Tego właśnie szukałem :D szybka skrzynia , i w prostej masce ;) i na zdrowych oponach. Jutro jade ogladać ;)

jak uda mi się go kupić to masz u mnie flaszke... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

Finn dzięki jest jeszcze jedna jest ale byś muszał jechać do woj łudzkiego i cena 50 tyś też de-lux wprowadzony z Danij i naprawde warto bo maszyna chodziła tylko 5 lat w polu a reszte na Priv ci powiem

 
 
 
 
 
 
Edytowano przez Rolnik2517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

50 tyś to za dużo , za ursusa mogę dac max 40 tys... ;)  ale 35 jest w sam raz , w szczególności patrząc na jej stan plus jakieś 1000 zł na rejestracje i układ hamulców pneumatycznych.:)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strd    4

To go kupuj... krajobraz na zdjęciach iście białostocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    639

A skąd te ceny? :D

Pierwszy właściciel, mało używane, od nowości garażowane. Sprzedaje, bo od kilku lat nie uprawia już ziemniaków. Ceny oczywiście do negocjacji. Sadzarkę sprzeda za 2000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Sadzarka za 2 tyś?

To ja mogę mieć taniej nowa z transportem do domu gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

 

Kosiara jak kosiara. Jest na płozie więc bardzo nierówne łąki będziesz musiał trochę wolniej jeździć. Jeśli masz 750tkę na wałku to nią tez popracujesz bo lata u mnie na wiosce JFStoll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj