Skocz do zawartości

Polecane posty

tomek73    186

Bo te pługi to już na złom raczej się nadają, a cena spadła do 25-30 groszy za 1 kg. Pług waży z 1100 kg to można wziąść z 400 zł może.

Miałem B 200 to na części sprzedałem, bo inaczej nie było szans.Z ramy  takie coś zrobiłem 

[galleryimg=409688]

grzesiek88    68

Dobry elektronik z glową na karku to ogarnął bo prawie wszystko da się przerobić :D  nawet tu na forum jest kolega który robi układy EHR pod zamówienie i inne cuda więc można pokombinować, twórcy ursusa zostawili szerokie pole do modyfikacji :D

lukbold    399

sterowanie podnosnikiem to faktycznie zrobisz... ale rewers w tym złomie? chyba że na eksport szła inna skrzynia w co wątpie

lukbold    399

zauważ, że tam jeszcze masz reduktor w tej dźwigni chyba że wychodzisz z założenia że jest niepotrzebny. A po za tym nie spotkałem się z traktorem w którym chodzi to płynnie, nie zacina się (czasem musiałem prawą wajche wrzucić na luz żeby wbić R na lewej). Z tym siłownik sobie nie poradzi

Polowe to polowe a gorzej szosowe na przykład jak jedziesz na biegu II1 a potem chcesz do tylu. ( Czyli wajcha do przodu na luz w lewo i do tyłu). Wydaje mi się, że i w skrzyni musiał dłubać albo inną dopasował.  :P

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

jahooo    246

Nigdzie nie jest napisane, że ten rewers działa idealnie, jest tylko info , że jest. A da się go zrobić bez większych komplikacji, wystarczą 2 siłowniki od 2 wodzików.

konteno    1063

sprzęt ciekawej konstrukcji choć zapewne wydajność trochę zawyżona w ogłoszeniu no i te bajki o mniejszych oporach , na kolankach zboże praktycznie zawsze szoruje o ścianki 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się