Skocz do zawartości

Polecane posty

jahooo    254

Właśnie podałem sposób - działa.

Po słowie /oferta/ trzeba dodać kontakt/

tak żeby w linku był ciąg /oferta/kontakt/

Działa właśnie dla tych archiwalnych ofert.

Edytowano przez jahooo

tobago    6

Na ile byście wycenili opryskiwacz Hardiego ciągany, 1700l 18m, komputer Mescompu Braglia S411, hydraulika, trzypozycyjne głowice. Rok 1995. Stan 3,5/5 (sprawny ale wymagałby odmalowania).

Edytowano przez tobago

Wojtek987    61

To jak, polecasz go? Bo nic nie napisałeś... oprócz tego że rodzina sprzedaje. Chociaż niektórzy mówią że szwagier nie rodzina ;)

FINN    988

Finn a dlaczego ty nie chcesz kupić?

nie potrzebne mi drugie gospodarstwo, tym bardziej z krowami  ;) obok mnie ma tylko 2,5 ha i nad tym się zastanwiam, ale za ziemie drogo sie ceni...  a i po drugie i najważniejsze to brak odpowiedniej ilości funduszy ;)

Cezary4514    50

To jak, polecasz go? Bo nic nie napisałeś... oprócz tego że rodzina sprzedaje. Chociaż niektórzy mówią że szwagier nie rodzina ;)

rodzina i nie rodzina :) wiele nie moge powiedziec o nim bo nie wiele wiem, widziałem go ze 2 razy hmm z wygladu mi sie podobał nawet, mja jeszcze fergusona chyba 255 i wiecej mniejszym robia bo ogolnie sporo malin maja 

wojtal24    167

nie potrzebne mi drugie gospodarstwo, tym bardziej z krowami  ;) obok mnie ma tylko 2,5 ha i nad tym się zastanwiam, ale za ziemie drogo sie ceni...  a i po drugie i najważniejsze to brak odpowiedniej ilości funduszy ;)

Doskonale Cie rozumie też mam ten problem i pewnie nie tylko My

kombi82    14

ten amazon strasznie stary ale widze ma nową hydraulike która sama warta jest conajmniej 1000

jezeli nie potrzebujesz hydrauliki to kupisz nowszego amazonka nawet taniej np; za-f 600 który dorzuci max na 15m bo ten model to 12 m 

a czy nowy to zależy jak bedziesz dbał kolega ma takiego 5 lat i jak narazie ródego nie widać

marian7k    5

rodzina i nie rodzina :) wiele nie moge powiedziec o nim bo nie wiele wiem, widziałem go ze 2 razy hmm z wygladu mi sie podobał nawet, mja jeszcze fergusona chyba 255 i wiecej mniejszym robia bo ogolnie sporo malin maja 

"Więcej robią małym ...."

W ogłoszeniu chce zamienić Fendta 95 KM na większy. (chyba nie do malin)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się