Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
ROL--PARTS    3

http://olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-7045-CID757-IDdi69L.html#b4d7cb5bf4

tu macie dopiero goscia co z lbem ma nie halo.on naprawde wciska przez tel ze to 95r i stan igla i 48500 do zabrania.

Z ceną go pogieło. 

A co do rocznika to tak może być ale w dowodzie rej. jak był przywieziony z Danii lub Holandii (stary myk na odmładzanie ciągników).

Chłop może kupił już z takimi papierami-i żyję w błędnym przekonaniu :)

Edytowano przez ROL--PARTS

ROL--PARTS    3

Nie mam pojęcia,też mi się tak wydawało.

Ale zdjęć gorzej zrobić chyba już nie mógł.

No i stwierdzam iż sprzedający ma na pewno „bujną fantazje”

mariuszd93    489

gril jest od czegoś typu c  360 

Po  przeczytaniu  posta  kolegi  szmergla ,  napisałem do  sprzedającego  wiadomość  że  robili  takie  traktory  do  1984 roku , widocznie  uznał że  trzeba  zmienić  .

wcześniej  było  1995 i  cena  chyba  49500  była .

• 329393429_1_94x72_ciagnik-zetor-7045-wys
    Ciągnik ZETOR 7045   podgląd ID ogłoszenia: 196405941
  • dzisiaj, 20:45Twoja odpowiedź

7045 były robione do 1984 roku , więc nie jest mozliwe żeby był 1995 rocznik

Przeczytana 17 min. temteraz  napisałem  mu że  traktor  nie  ma 86  koni  tylko  65  ,  zobaczymy  czy  tez  zmieni ...

teraz  napisałem  mu że ten  traktor  nie ma  86  koni - tylko  65  ,  zobaczymy czy  też  zmieni 

Edytowano przez mariuszd93

ROL--PARTS    3

Chce więcej i jest młodszy jak w ogłoszeniu ? Po co do niego dzwoniłeś ? Fajnie żeście musieli się dogadać :D .

Musiał zmienić treść ogłoszenia chwilę temu.Bo 10-minut temu była inna cena i rocznik też inny.

piotr81    0

To może ja swojego rekorda z 90 r. przemaluje za 2000 na niebiesko i też krzyknę 200tyś. chociaż wart jest może ze 35tyś.

mariuszd93    489

gril jest od czegoś typu c  360 

Po  przeczytaniu  posta  kolegi  szmergla ,  napisałem do  sprzedającego  wiadomość  że  robili  takie  traktory  do  1984 roku , widocznie  uznał że  trzeba  zmienić  .

wcześniej  było  1995 i  cena  chyba  49500  była .

• 329393429_1_94x72_ciagnik-zetor-7045-wys
    Ciągnik ZETOR 7045   podgląd ID ogłoszenia: 196405941
  • dzisiaj, 20:45Twoja odpowiedź

7045 były robione do 1984 roku , więc nie jest mozliwe żeby był 1995 rocznik

Przeczytana 17 min. temteraz  napisałem  mu że  traktor  nie  ma 86  koni  tylko  65  ,  zobaczymy  czy  tez  zmieni ...

teraz  napisałem  mu że ten  traktor  nie ma  86  koni - tylko  65  ,  zobaczymy czy  też  zmieni 

Ciągnik ZETOR 7045

Ciechanowiec, wysokomazowiecki, PodlaskieDodane o 20:27, 1 stycznia 2016,ID ogłoszenia: 196405941

Oferta od Firmy Rodzaj Ciągniki Rok produkcji 1995 Moc 86 Motogodziny 4 107 340  

witam zetor jest z turem zainteresowanym wyśle zdjęcia tura traktor iest bez wad wszystko jest sprawne wszystko na bieżąco usuwane sprzedaje poniewasz jest zamały dlamnie i już kupiłem inny i mocniejszy jedynie mugłbym wymienić na ładowarke przegląd jest ważny do 2017 roku i przegląd zawsze przechodzi bezproblemowo ubezpieczeni tesz aktualne możliwość wystawienia faktury wat traktor mam już ponad 10 lat jestem jego pierwszymwłaścicielem w polsce i traktor był bez tura założyłem go sam niejest porozbijany Polecam

329393429_2_644x461_ciagnik-zetor-7045-d
329393429_3_644x461_ciagnik-zetor-7045-c
329393429_4_644x461_ciagnik-zetor-7045-r
329393429_5_644x461_ciagnik-zetor-7045-p
329393429_6_644x461_ciagnik-zetor-7045-.
Wyświetleń:89
Oblicz ratę pożyczki dla tego przedmiotu
Cena
Okres kredytowania (ilość rat)

Pożyczka gotówkowa w ING Banku Śląskim nawet w 1 dzień
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą
  •  
    72x xxx xxx Pokaż
Treść wiadomości...

Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odtMaksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zasady bezpiecznej transakcji

Ogłoszenia użytkownika Jarek
79094939_1_261x203_ladowarka-matbro-tr25
Ładowarka Matbro TR250

Pozostałe Przyczepy i Pojazdy użytkowe

dzisiaj

20:12

70 500 zł

Do negocjacji

49 800 złDo negocjacji
Napisz wiadomość
  • 72x xxx xxx Pokaż
Ciechanowiec, wysokomazowiecki, PodlaskiePokaż na mapie

JarekNa OLX.pl od kwi 2013Ogłoszenia użytkownika

knox777    4

Nie pamiętam w jakim stopniu ale był spalony/nadpalony i do takiego stanu gość go doprowadził i zrzekł się chyba. A stoi chyba ze 2 lata jak nie lepiej.

ponad 33 tysiące wyświetleń na pewno długo

Czy dużo? Kwestia rozpowszechnienia na innych portalach. Ja przynajmniej spotkałem go na 40ton.net i gdzieś jeszcze a ludzie ciekawi zaglądają i licznik się nabija. Gość wyzerował licznik, bo jak wchodziłem przed chwilą to byłem czwartym odwiedzającym.

ROL--PARTS    3

http://allegro.pl/plug-trzy-skibowy-obracany-hydraulicznie-i5886657868.html

Co byście mogli powiedzieć o tym pługu? Wydaje się być bardzo tani w porównaniu do innych pługów obrotowych. 

Jaka to marka? I czy byłaby możliwość dołożenia ścinaczy? Ciekawe, czy 5211 dałby sobie radę na lekkich ziemiach.

Jest to pług Niemeyer produkcji niemieckiej.

kombi82    14

niedawno kupowałem rozsiewacz tylko 1200 MXL i podstawowa wersja kosztuje 13000 netto a nadstawki mozna samemu zrobić za 200 złoty 

i troche wiecej osłon z nierdzewki jest w tych nowszych wersjach ale widze że ten ma jeszcze tależ graniczny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?