Polecane posty

Mikruss    536

Ja mam d46 i ma wąsko osie, juz nie raz przy wożeniu balotów już omało co nie lezała na boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

te radio za 500zł mnie zastanawia


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

No właśnie cena, wiem wiem, są takie radia ale  raczej wpisana dla sztuki.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jak brał części np w Granicie to całkiem realna cena, a w Media XXX identyczne 150zł  :) Akurat mam ich kilka katalogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tą plasteliną to nie przesadzaj. Pronar robi dobre felgi i mie mam do czego się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

a ile kosztują pronarki???

kupiłem 16" takie jak do c-360 i po miesiącu w turze popękały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Kup go i nagraj cover ;D https://www.youtube.com/watch?v=eP5wNDeGqLk

 

pierwsze o czym pomyślałem widząc to ogłoszenie to ta piosenka, tylko bałem się że niektórzy nie załapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

witam nie chce zakładać nowego tematu pisze tu

Mam na oku traktor białoruś przerobiony z koparki na ciągnik 

kosztuje 6 tyś bez dokumentówarrow-10x10.png

brakuje dwóch szyb

opony szerokie z 70%

jak dla mnie to nie problem z dokumentami bo pola mam za stodołą '

opłaca się ?

czy ursusa c 385 za 8 tyś 

nie wiem jaki stan bo go nie oglądałem 

ale niema papierów 

Edytowano przez Rolnik2517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpi    4

Ruski to gnioca nie łamioca. Tato miał w przeszłości 3 białosusie i one nie były garażowane. Kiedy był ostry mróz że nawet U-1222 nie zapalił to one zawsze ;D A;e z częściami może być problem. Z kolei jeśli chodzi o c-385 to nie jestem zwolennikiem Ursusów 4 cylindrowych z racji stylu jazdy. One po prostu nie mają mocy, nawet z turbiną. Ale na małe kawałki to jak znalazł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

witam nie chce zakładać nowego tematu pisze tu

Mam na oku traktor białoruś przerobiony z koparki na ciągnik 

kosztuje 6 tyś bez dokumentówarrow-10x10.png

brakuje dwóch szyb

opony szerokie z 70%

jak dla mnie to nie problem z dokumentami bo pola mam za stodołą '

opłaca się ?

czy ursusa c 385 za 8 tyś 

nie wiem jaki stan bo go nie oglądałem 

ale niema papierów 

 

Ja posiadam takiego. Nie wiem jak podnośnik bo miałem założony tylko raz od c360, bo nie jest mi potrzebny. ale jeśli chodzi o moc to bardzo dobrze sobie radzi. Przez masę uciąg też dobry. 6 tyś to dobre pieniądze. do skrzyni nie zaglądałem od zakupu z 15 lat temu. Silnik też zrobiony przy zakupie i tyle lat chodzi, a łatwo nie ma.  Szyby to pewnie 200 zł dorobienie będzie kosztować. Części jest pełno, zwłaszcza na targach u "ruskich". Jedyny mankament to kierowanie, duuuuuuuuuuuuużo luzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

 

Gramgro  kabinę będe muszał przerobic bo tył mi się nie podoba bo to była wersja budowlana

tego co ja oglądałem to dużo luzów w kierownicy niema tak z niecałe pół obrotu

jak z biegami gdzie jest jak bieg w tym co ja patrzyłem bardzo lekko wchodziły a hamulec ciężko sprzęgło lekko

ile ma koni słyszałem że można konicówki wtryskiwaczy wymienić na takie z MTZ i jaki pług polecasz do niego bo od tego gościa co kupuje go mówił że chodził w 5 ale ziemia lekka

Hiszpi jak będzie chodził to części nie będą potrzebne jak nie to internet jest i się zamówi.Wiem o co ci chodzi z tym ursusem 4 garowym

i na co zwracać uwagę przy kupnie

 

Edytowano przez Rolnik2517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a ile kosztują pronarki???

kupiłem 16" takie jak do c-360 i po miesiącu w turze popękały

Ja pisałem o 15,3", bo i Ty podobne sprzedajesz. Mam je w 60-ce z ładowaczem3 lata i nic się z nimi nie dzieje. Wożę nim nieraz belki po 600-700 kg +ciężki chwytak.Są zrobione z grubej blachy. Być może i 16 takie są, ale nie te. Mam je również w paszowozie, gdzie on sam waży 3,5 t i wszystko OK. Za swoje zapłaciłem w grene 168 lub 186 zł ale pewnie były u kogoś i taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

witam nie chce zakładać nowego tematu pisze tu

Mam na oku traktor białoruś przerobiony z koparki na ciągnik 

kosztuje 6 tyś bez dokumentówarrow-10x10.png

brakuje dwóch szyb

opony szerokie z 70%

jak dla mnie to nie problem z dokumentami bo pola mam za stodołą '

opłaca się ?

czy ursusa c 385 za 8 tyś 

nie wiem jaki stan bo go nie oglądałem 

ale niema papierów 

 

ja też mam takiego

wszystko zależy w jakim stanie.. nie boi się ciężkiej roboty

mankamenty to są wycieki które musisz z niwelować i to wspomaganie (rób odrazu orbitrol, niewiele jest przeróbek).

ja ciągam 4 grudziądzką na 4 klasie.. więcej nie ma opcji nie wiem gdzie oni ciągają te 5 skib żeby dobrze zaorać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

maniana A w starej kabinie miały wspomaganie bo się nie przyglądałem ?

hoodoowca Co było lepsze ursus czy jumz/białoruś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj