Skocz do zawartości

Polecane posty

Manius2707    0

Witam.

Fendt 309 turbomatik , jest problem tego typu że ślizga sprzęgło, z tego co ustaliłem to wina tego turbomatika bo jest już zjeżdżony tarcze jak nowe, da się to zregenerować?? lepiej kupić nowy czy używany??? jakie wogóle ceny takiego cuda???

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
przemek1995    0

czyli co czukac przy alternatorze problemu czy coś nie łączy w tym kierunku isć że coś nie łączy ?

sygnał idzie z alternatora 

Gramgro    2

Witam.

Fendt 309 turbomatik , jest problem tego typu że ślizga sprzęgło, z tego co ustaliłem to wina tego turbomatika bo jest już zjeżdżony tarcze jak nowe, da się to zregenerować?? lepiej kupić nowy czy używany??? jakie wogóle ceny takiego cuda???

Najpierw sprawdz poziom oleju w sprzegle a pozniej zadawaj takie pytanie w stosownym dziale☺

RafaKdziela    135

Haha ,cena ,jak za nowy .Mój kupiłem za 650 zł z silnikiem i gość jeszcze mi go przywiózł :-) Ja mam z dwoma wylotami bąka i mielę nim kukurydzę do zakiszania :-).

Edytowano przez RafaKdziela

jonek98    868

Da radę spokojnie i to na 3 biegu chyba że po górach to pewnie na 2
Tylko ciekawe ile waży?

cyprian1219    364

Agregaty 2,1 to przecież c330 ciągały, tylko widzę że tan ma 3 mocne wały, 4 rzędy dziabek i na oko ciężką konstrukcje, chociarz u mnie kiedyś uprawialiśmy ciapkiem z agregatem 2,7 ale to tylko przycze :D

C360 da z tym rade spokojne

michal1993    350

Ten agregat będzie optymalny co do uciągu, nie wiem tylko jak zareaguje podnośnik na taki ciężar z tyłu.

mariuszd93    489

http://olx.pl/oferta/sprzedam-przyczepe-brandys-10ton-CID757-IDd0aEF.html#ca14aa0ddd

warto za tą cenę, zarejstrowana, opłacona przez tel. zgodził się na 11tyś ?

za  wiele  to na  tych  zdjęciach nie  widac,  a  z  tego co widać  to wizualnie  kiepsko  wygląda ...

Trzeba  obejrzeć na  żywo , jeśli nie  pogięta , nie połamana , koła  w porządku  i  wystarczy pomalować żeby  było ok , to około  10tys moim  zdaniem można  dać .

Zarejestrowana  pewnie jako  ciężarowa  sądząc  po  odblaskach  z  tyłu 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się