Skocz do zawartości

Polecane posty

FINN    988
XMK13    365

Ładne te ciągniki, tylko cenowo to gruba przesada. Widać, że były używane z głową i są zadbane, ale zakup takiego nie ma sensu licząc ściągnięcie takiego do kraju i cenę w euro.

Podoba mi się to rozwiązanie z tego ostatniego Zetora, tj. wpasowanie filtra powietrza w maskę. Łatwy dostęp do wkładu bez zdejmowania osłon.

A, i jeszcze jedno: takich w Polsce nie znajdziesz :mellow:

FINN    988

czyżby Finn szukał czegoś nowego?

no chyba ;)

szukam jakiejś 1204 z eksportu  lub jakiegoś Zetorka 12045 z eksportu w okolicach 30 tyś... ;)

To trzeba mieć fantazję żeby ponad 60 tys zapłacić za starą polską 6...

również trzeba mieć fantazje dać 60 i więcej  za zjeżdżone wypicowane zachodnie ciągniki ;) których później remont kosztuje 1/4 ciągnika...

Ładne te ciągniki, tylko cenowo to gruba przesada. Widać, że były używane z głową i są zadbane, ale zakup takiego nie ma sensu licząc ściągnięcie takiego do kraju i cenę w euro.

Podoba mi się to rozwiązanie z tego ostatniego Zetora, tj. wpasowanie filtra powietrza w maskę. Łatwy dostęp do wkładu bez zdejmowania osłon.

A, i jeszcze jedno: takich w Polsce nie znajdziesz :mellow:

Dzisja oglądałem ZTS 14245 z filtrem wmontowanym w maskę , z resztą widziałem w jednym miejscu 3 ZTSy w Bartołdach koło Pszasnysza ;) ale ceny w okolicach 50 tys... ;) ale egzemplarze zadbane i na zdrowych oponach :)

pawel885    376

Ciągniki profesjonalnie pomalowane i na nowych oponach to nie to samo co ciągniki zadbane, aczkolwiek bardzo ładnie wyglądają.... 

FINN    988

te co oglądałem to akurat nie były pomalowane , bo w oryginale i opony były już używane z 80-90 % bieżnika ;)

również trzeba mieć fantazje dać 60 i więcej  za zjeżdżone wypicowane zachodnie ciągniki ;) których później remont kosztuje 1/4 ciągnika...

10 lat temu kupiliśmy nowego NH TM130 po odliczeniu SAPARDU wyszedł jakieś 120 tys zł parę miesięcy temu sprzedaliśmy go za 118 tys zł. T5.95EC po odliczeniu PROW wyjdzie 89tys zł. Wytłumacz mi gdzie jest sens oglądać 20 letnie ciągniki za 60 tys zł. Nie mówię o oglądaniu zachodnich picowanych, poza tym co z tego że wpakujesz 1/4 wartości ? Zrobisz to porządnie i raz. "6" będziesz remontował systematycznie i też wyjdzie 1/4...

emilko    19

Mam podobną tylko że polskiej produkcji.  3,5t ładowności, metalowe burty. Przez pomyłkę załadowali mi kiedyś na nią 8 ton suchego betonu - dała radę tylko opona wystrzeliła po 100 metrach.   Jestem z niej zadowolony.

BRUTAL    7

Gdyby nie te 8 minut które zabiło LEPPERA!!! byłoby inaczej.Takie rzeczy powinień wiedzieć każdy prawdziwy Polak.

lukbold    400

a co głośno w kabinie było? za te pieniądze to  można by poszaleć no ale pewno i tak znajdzie sie dziadek który to kupi mysląc że zrobił dobry interes :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się