Skocz do zawartości
News

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
solek01    32

http://otomoto.pl/oferta/fendt-312-ID6yea99.html gaz i hamulec po lewej a sprzęgło po prawej, dźwignie od biegów też po lewej, rewers i włącznik kierunków też z drugiej mańki :blink: pierwszy raz widzę coś takiego

Znam gościa co miał obciętą jedną rękę i nogę i sobie przerobił MF 255  tak aby mógł nim jeździć. Tylko on miał to mechanicznie jakoś zdublowane (nie pamiętam co na którą stronę poprzenoszone)aby syn też mógł normalnie jeździć. A tu może taka zmiana była potrzebna do jakiejś maszyny lub kto wie do czego

ptaszyna    136

Mam jedną z nich; Coutanda i jestem z niego mega zadowolony. Ten z linku jest nowszy i wygląda bardzo dobrze, cena trochę zaporowa ale mając do wyboru nowy Polski a tego Coutanda to tylko Francuz. Ma pełne wyposażenie,min. szerokie walce (Brochard ma wąskie), dno z blachy 6mm boki z 2 mm itd.

lks91    6

W przypadku pierwszego sprzedawcy zastosuj metodę "BARDZO ograniczonego zaufania".

co masz na myśli?

Mam jedną z nich; Coutanda i jestem z niego mega zadowolony. Ten z linku jest nowszy i wygląda bardzo dobrze, cena trochę zaporowa ale mając do wyboru nowy Polski a tego Coutanda to tylko Francuz. Ma pełne wyposażenie,min. szerokie walce (Brochard ma wąskie), dno z blachy 6mm boki z 2 myśł

myślisz, że 90 km da sobie z nim radę? Polskiego nie biorę pod uwagę :)

ptaszyna    136

Nie ma szans, do niego to min. 110km

lks91    6

Mowisz, że stawia takie opory? miałem t088 i 80 km dawał sobie spokojnie radę. 

jan34533    17

mało,  150 km

lukbold    451

niektórzy zakładają, że w polu zawsze są idealne warunki i byle zabawką by chciał pociągnąć nie wiadomo jaki wagon... zeszły tydzień starczyło że puścił przymrozek i 4t rozrzutnik było co ciągnąć 70KM 4x4... zwykle 3P nie ma co z tym robić

Luke16    245

lukbold ostatnio z rozrzutnikiem 4t po tych opadach deszczu były problemy z wyjechaniem z pola moim renault 70.34 gdzie wcześniej nawet się nie zająknęła 

pawel885    476

Jak nawalisz słomiastego obornika to wom zje 3/4 mocy z tych 90 koni a gdzie jeszcze po miękkim polu jeździć... No chyba że malutki posuw i małym biegiem ale co to za robota

lukbold    451

90KM to 6-7 ton wydaje sie optymalne choć te 90KM musi ważyć te 4 - 4.5t żeby to miało ręce i nogi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez kellyq
      Cześć, przymierzam się do zakupu ciągnika tylko że z drugiego końca Polski, jak technicznie rozwiązać kwestię transportu? Tak żeby nie było za drogo i żeby mnie nikt nie oszukał. Słyszałem o pustych przejazdach, że czasami tak jest że ktoś gdzieś jedzie z jakimś transportem i potem wraca na pusto. Dzięki temu można trochę przyoszczędzić.''
      Dobrze by było gdybym pojechał obejrzeć ciągnik, kupił go ale pozostawił u gospodarza aż załatwię transport? Można to jakoś tak zrobić żeby ten ciągnik był potem w miarę bezpieczny?
      Jestem w tym temacie zielony, pomóżcie
    • Przez damianTDD
      tak jak w temacie (jeśli taki temat byl proszę go usunąć)
    • Przez Baartus
      Witam posiadam silnik ifa el 150 stacjonarny benzyna potrzebuje wartosc z jaka powinien byc ustawiony zaplon.
    • Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl