Skocz do zawartości

Polecane posty

To niekoniecznie jest wzmocnienie tylko jakieś uchwyty montażowe jak by robił wzmocnienie to chyba jakieś inne rozwiązanie by zrobił.

http://olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-3-0-talerzowy-bomet-agrolift-CID757-ID82aAp.html#3cdeb21712

http://olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-bomet-3-0-CID757-ID8ftZ7.html#3cdeb21712

Który lepszy i dlaczego ?

pawel885    376

dawid masę rzeczy sprzedawałem ale kupujący nie mieli się do czego doczepić... ale i tak mi nie pasuje bo cena nie pasuje :D :D :D No ale cóż nie trafi się na idealnych klientów nigdy... 

Szczerze to takiego renaulta kupi za 33-30 tys, u mnie we wiosce jest jeden emeryt co ceni za 3P 20 tys a stan tragiczny, a w sklepie żali się że połowę mu dają....  \

da rade   podorywkę   

He he jak to nie da rady jak ma większy moment obrotowy jak śmieszny zetor 7245 

XMK13    365

No nie do końca, bo MF 560 ma 56 KM (a nie 65) i do tego jest lekki. W glinie raczej daleko nie pojedzie.

XMK13    365

Ciężko Mi cokolwiek stwierdzić. Wiem, że taki Mf 590 bez napędu na glinie nie pójdzie z 4x30, a C-360 z 2x30 ma problemy.

bratrolnika    1864

nie tylko za nią cena jest duża, rozrzutnik też ma trochę ponad normę wystawiony

fakt za dużo się ten pług u niego nie narobił

Edytowano przez bratrolnika

tomrolnik    111

osobiście się przymierzam do zakupu jakiejś 4 na obrocie ale musi mieć resor i wole wziąć jakiegoś zachodniego niż polskiego , o wiele lżej idą i są lżejsze i też wytrzymałe 

bratrolnika    1864

ten idzie na sprzedaż, bo jak sądzę przeliczył się ze sprzętem na hektary, u nas są małe kawałki, więcej się z nim ustawiał i obracał niż robił

jahooo    251

A co w niej fajnego - nowa farba ? Przecież widać , że cała malowana. Z ładowaczem, czyli raczej przód już dostał swoje w kość. Gdyby była w dobrym stanie, nie byłoby potrzeby całej malować. Omijam takie ciągniki i maszyny szerokim łukiem, gdy nie widać, jaki jest stan.

bob124a    2

za taką renie 60 000 to troche przesada za te pieniądze można już mieć aresa czy coś fajniejszego z fergusonów za te pięniądze to szybko go nie sprzeda.ten agregat to do c360 u mne 5 pazurów mf 3050 ciąga i ma co robić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się