Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
bocianlask    3

To sie dobrze składa ze masz taki sam :) moglbys mi podpowiedziec na ktorych dziurkach od regulacji siejesz poszczegolne nawozy, tzn (saletra,polifoska,mocznik)i jaki mniej wiecej wysiew jest wtedy, z gory dzieki :)

Zobacz PW

Renault85-15TX    169

Kupować zetora to trzeba mieć coś nie tak z głową, Przecież te ciągniki nic nie mają fajnego, a nie wróć mają jednak coś fajnego "wysoką cenę"  :lol:. 
Chociaż ten z linku nie jest w złym stanie no i cena jeszcze nie taka jak w niektórych ogłoszeniach że ciężko się zer doliczyć. 

Vixa balet :D

jacus    107

a teraz pomysl czemu maja taka cene-wg mnie spadla z kosmosu[ja mam zetora wiec nie jestem normalny] a moze ty pomyslisz ze tyle sa warte.., a czemu to tego raczej nie zrozumiesz.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

lukbold    436

stary zetor to może i warty tyle dla dziadka, który od zawsze o takim marzył a dostał przydział na 60tke, ale jak dla mnie czy znajomych, którzy coś wiecej widzieli, czymś wiecej pracowali niż 60tka to taki stary zetor... no d*py nie urywa

grzesiek88    77

http://olx.pl/oferta/sprzedam-prase-simpa-z230-CID757-IDc7ISl.html#6637d6ce74 

znajomy się pyta co sądzicie o tych prasach i jak z dostępem części 

mam taką sipmę, szału nima ale po pewnych przeróbkach nawet w sianokiszonce idzie :D  części to nie problem bo tam nie ma co się psuć, zębatki, łożyska czy spinki do pasów dostaniesz w prawie każdej składnicy od ręki

RafaKdziela    152

Hm ,co do tej prasy wspomnianej w linku miałem ją kiedyś wcześniej i szybko sprzedałem .Szkoda zachodu na taką maszynę nerwów .Obecnie mam farmę 2 już 5 lat kupioną w agromie i ta działa świetnie .

I love salsa

rolniku360    69

Znajomy szuka jakieś taniej bo zaczyna z gospodarstwem A nie chce płacić po 15 zl od belota A ma 5 ha zbóż i 2 ha łąki Ale słabej

FINN    999

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

lukbold    436

ciekawe czy faktycznie to ktoś kupuje w tych cenach.. czy może po roku za pół ceny to oddają wkońcu i są szczęśliwi

lukbold    436

ale to jest tylko poznaniak więc.... za pół ceny ;) sam bym kupił nawet za 5tys jeśli by to chociaż te skrzyne nasienną miał większa. Chwila nieuwagi przy zasypywniu, worek wpdnie i.....bankowo, że sie musi zahaczyć i od razu dziurawy

koluniokarol    11

"najprawdopodobniej posiada wszystkie części" :D :D

''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Baartus
      Witam posiadam silnik ifa el 150 stacjonarny benzyna potrzebuje wartosc z jaka powinien byc ustawiony zaplon.
    • Przez kellyq
      Cześć, przymierzam się do zakupu ciągnika tylko że z drugiego końca Polski, jak technicznie rozwiązać kwestię transportu? Tak żeby nie było za drogo i żeby mnie nikt nie oszukał. Słyszałem o pustych przejazdach, że czasami tak jest że ktoś gdzieś jedzie z jakimś transportem i potem wraca na pusto. Dzięki temu można trochę przyoszczędzić.''
      Dobrze by było gdybym pojechał obejrzeć ciągnik, kupił go ale pozostawił u gospodarza aż załatwię transport? Można to jakoś tak zrobić żeby ten ciągnik był potem w miarę bezpieczny?
      Jestem w tym temacie zielony, pomóżcie
    • Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D