Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY

URSUS16    245

@ lukbold akurat do lemkena z linka bardzo łatwo dostać części. Korpus bk12 odkladnica pewnie b25 albo b30. W unirolu bez problemu sie dostanie. Przeciez to korpus nowego typu. @soltys48 moze i dalo by sie ustawić te 38/39 cm ale pytanie taka mała odkladnia i lemiesz da rade to przerzucić.

matisz    16

Ile moze byc warta przyczepa d-45 sztywna, na balonówkach, burty zdrowiutkie, opony tez , bez dokumentów??

jahooo    257

Dokładnie tyle, do czego komuś przyczepa bez dokumentów  - żeby stała na podwórku ?

pawel885    380

Dziś należało by w ogóle przekalkulować sens zakupu przyczepy, do tego sztywnej i małej.Jak ktoś ma pola "za stodołą" to na co papiery, to nie te czasy że wszędzie się wszystko woziło i za wszystkim jeździło, u mnie dwukółka już dawno stoi w krzakach a 2 przyczepy asfaltu to z 10 lat nie widziały, używam ich tylko do zwożenia bel. Nawozy - pasze przywiozą, paliwo przywiozą, po zborze przyjadą, po buraki przyjadą, po żywiec przyjadą, nawet śmieci odbiorą... Zresztą jechać gdzieś ciągnikiem z dwoma przyczepami 4T  to mało dochodowy interes jak za 3zł/km przewiozą 30ton... Aczkolwiek są jeszcze idioci co jeżdżą sami po żwir do żwirowni 15km, płacą 40zł za przyczepę 4T i wracają, a za 350zł przywiozą na miejsce całą wannę...

jahooo    257

Przejedź się kolego trochę w Polskę, to zobaczysz, że nie wszędzie jest tak pięknie jak pod wa-wą. Nie wszędzie towar dowiozą, bo nie ma dobrych bitych dróg. Z wywozem towaru tak samo. Pola mam w różnych odległościach, często po kilka km. od domu. W wielu kawałkach. Jeżdżę po drewno do lasu. Przyczepa jest mi potrzebna. Może nie co dzień, ale kilka razy w tygodniu. Nie można mierzyć wszystkich swoją miarą, jak nasza p. premier. Jej jest ekstra dobrze, to znaczy, że wszystkim jest ekstra ??

prezes11    0

http://olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozu-dwutalerzowy-amazone-CID757-IDbMs1f.html#0d24584a93 watro kupić coś takiego czy może już lepiej nowy lejek?

Niedawno kupiłem takiego no ale w lepszym stanie w orginale za 2 stówy więcej na razie użyłem go dwa razy do kredy granulowanej i polifoski może saletrę rzuci na dwanaście metrów ale te co ja siałem to rzucał na 8 no i tak średnio z równością  wysiewu ale może to kwestia wprawy a i tak jest lepszy od lejka. Ten z ogłoszenia bym sobie odpuścił swoje już zrobił

http://allegro.pl/opryskiwacz-samojezdny-matrot-m24d-i5692523693.html    może ktoś coś wie na temat tego sprzętu albo sprzedającego

Sprzedający ma firmę transportową,  niezły z niego szfindel bo brat u niego pracował. Handlem maszynami to on się nie zajmuje ale widocznie gdzieś to okazyjnie kupił i chce opchnąć

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?