Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
Hiszpi    4

Dodatkowo te ciągniki to typowe twardziele. Przynajmniej tak opisują je inni użytkownicy. Skrzynia Power Quad pneumatyka klima zaczep na konsoli. 

cyprian1219    364

Nie dość że nówka sztuka stan idealny nigdy w roli nie robiła igła w oryginale spaliła tylko jeden bak to jeszcze taka oszczędna... 230 motogodzin na jednym baku... po prostu ciągnik idealny, u wszystkie nh case jelonki i inne sie chowają, po prostu brać...

mariuszd93    489

Odkładnice w tym pługu są tak mocno zdarte czy mi się zdaje.

Wogóle to chyba trochę drogi jak myślicie?

http://olx.pl/oferta/plug-kverneland-14-cali-CID757-IDaNhUB.html#2ec1808ad0

Nie  wydaje  Ci  się  ,  są  zdarte ...

Ale  ogólnie  pług w  ładnym  stanie  , wart  zastanowienia ,  choć  tani  nie  jest ...

mariuszd93    489
jonek98    885

Jakbym miał dać tyle pieniędzy za 30 to bym wolał wziąć tę od użytkownika @uziu92

uglibugli    74

perełka i to chyba na pierwszych gumach

jak pracuje tak samo jak wygląda to szybko znajdzie właściciela

http://olx.pl/oferta/renault-113-14-4x4-mechaniczna-godna-uwagi-CID757-IDbG4Zn.html#e7afcb0b81

Tylko chyba chodziła z kosiarką bo drzwi nie ma z prawej strony :P A ja już po kosiarce bijakowej nie chciałbym ciągnika chociaż oczywiście nie ma reguły ;P

Mariusz bierz lepiej któąś z używek bo widząc jakość dzisiejszego prywaciarza aż strach to zapiąć do ciągnika żeby się nie pourywało. Z nowego za niedużą kasę bomet ma wmiarę jakość do ceny. Kolega w 1634 co 4 lata robi remont silnika a pracuje w bijakowce na trasie od Krakowa do Kielc kosi nią rowy pracuje w 3m, motogodzin do zesrania, a mówi że nie chce na zachodniego bo tu ma remont silnika za grosze

pokorny    5

Moim skromnym zdaniem ten pierwszy od gory uprawi najlepiej, ale nie moge sie dopatrzec regulacji glebokosci na tych zdjeciach. Mysle ze za 2,5tys mozna brac, ale na twoim miejscu jeszcz bym sie rozejrzal.

jahooo    263

Nie ma regulacji głębokości łapek, dość długi, sztywne mocowanie siewnika - musiałby mieć belkę pływającą, np Isaria, Saxonia - Poznaniak odpada

mariuszd93    489

Siewnik  mam   Isaria  ,  regulacja  głębokości  to  musiały  by  byc  kółka  ?  czy jak ?  oprócz  tego  pierwszego , pozostałe  maja mocowanie  do  siewnika  niezależne ... 

mariuszd93    489

Też  najbardziej  mi  się  podoba  , ale  chciałem  z  wałem  rurowym  , a nie robią  podobno  takiego...  czy strunowy  będzie  ok?? 

jahooo    263

Pozycję agregatu ustala wałek przedni i tylny, a łapy powinny być w stosunku do nich regulowane, nie każdy siew wymaga spulchnienia na 15cm

mariuszd93    489

Oprócz  tego  z  pierwszego linku , mają  tylko  tylny  wałek i jest  tam  regulacja ,  np  tu przekładając  sworzeń.

220728117_6_644x461_nowy-agregat-uprawow

tu  na  korbę 

214411679_4_644x461_agregat-uprawowo-sie

214411679_5_644x461_agregat-uprawowo-sie

co jeszcze  ma  być?  bo nie  wiem o  co  chodzi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.