Skocz do zawartości

Polecane posty

simson2812    356

nie musiał być oszust bo kolega kupił za 22 tyś tylko jd 3040 i wszystko sprawne z kompletem obciążników i porządnym siedzeniem

tomek73    185

Po stanie opon ,na pewno motogodziny cofnięte przynajmniej o połowę

A jakie miał by mieć opony przy 3 tyś godzin. Ja jeździ po drogach to opony przenie  do 5 tyś.max  wytrzymają.

jonek98    868

Fajne te halogeny na tej 355 rodem z ciężarówki  :) .Ciekawe czy alternator daje rade jak wszystkiw włączy

soltys48    314

oglądałem tego Belarusa i naprawdę ładny i cena do niezłej negocjacji ogólnie fajny nie mocno wyjechany ciągnik

http://olx.pl/oferta/lemken-opal-90-CID757-IDbj3fH.html taki z tego lemken jak ze mnie papież. Do poprzedniego linku na koncu dopisac: ml

to cudo to RABE

@izydor6280 te kółka są od amozonki

Edytowano przez soltys48

Thomas2135    1186

Ostatnio krąży jakaś legenda o złotym pociągu. Najpierw zobaczyłem tę mapę, później coś wspomniano na yt a wczoraj było w telewizji o tym. Ktoś sobie jajca robi z mapą, bo wwzyscy szukają złotego pociągu( pociąg pełen skarbów).;)

pawel885    376

Legenda istnieje już dawno, to pociąg ze skradzionym złotem i innymi kosztownościami którym naziści chcieli wywieść to do rzeszy. Ta aukcja jest śmieszna bo na zdjęciach dokładnie widać mapę  :) Kiedyś na jakimś portalu koleś podobnie chciał sprzedać doładowanie do telefonu - ze zdjęciem 15- cyfrowego kodu  :)

lambogrand    26

allegro ostatnio usunelo aukcje ktos chcial sprzedac zloty pociag w opisie oczywiscie odbior osobisty gdzies w gorach w walbrzychu  a na innych ich aukcjach proponowali siekierki szpadle itp  aukcja doszla do 10,5mln zl oczywiscie ze ludzie sobie jaja robia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się