Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
uglibugli    74

uglibugli nie pytaj się o takie ogłoszenia bo jest tu jeden taki użytkownik który zacznie cię uświadamiać, śmiać się z ciebie i pytać się ciebie ile masz lat ;)

Mój wiek moja sprawa :P na pewno nie mam się już czym chwalić bo jednak chciałbym mieć jeszcze raz z 18 lat :P A jeżeli chodzi o to ogłoszenie to chyba nikt nie jest w stanie stwierdzić spoglądając na ogłoszenie czy to jest podpucha czy nie. Jedyne co mnie irytuje to adres z centrum poznania ale różnie to jest jutro może tam podjadę i zobaczę co jest grane :) 

knox777    4

Ten egzemplarz widać że ma odnowioną powłokę lakierniczą i wymienione 3! opony bo widać dużą różnicę w wysokości bieżnika z tyłu więc nie wiem czy jeszcze czwartej nie trzeba będzie wymienić bo lewa może się szybko zdzierać? Widać że ma adaptacje do tura a tura brak aby więcej zarobić. Ale renówki uważam za bardzo dobre ciągniki.

karolas123    86

Ciągnik z mechanizmami różnicowymi nie musi mieć identycznie zużytych opon, i zwykle przy orce opony nie zużywają się równo, jednak masz racje cenne spostrzezenie i argument do negocjacji, z racji adaptacji tura przód należy dobrze przejrrzeć przed kupnem:)

utek    6

tak się dachy otwierały, ja mam w 7211 w tej kabinie z 85 i dach się tak samo otwiera;) bodajże od  87lub 89 miały szyberdach na siłownikach...  a co do tych 800 mth to chyba na tyle staną licznik... bo po siedzeniach to ma znacznie więcej... ale na pewno znajdzie się ktoś kto kupi ;)

Rozmowę o oryginalności tego zetora można zakończyć na etapie maski.

pawel885    380

na moje oko wózek od bizona  :lol:

Przecież jest wyraźnie napisane że w ofercie są również oryginalne wózki do kombajnów claas

Cheesburger    1

a ten konkretny egzemplarz?

nie wiem czy barc ciagnik od handlarza. raczej wolałbym nie.

w tych emcach niemcach pewnie ładnie był wytyrany a tu tylko odswieżony.

izydor6280    483

ja bym wolał sprowadzony z zachody, tam przynajmniej leją lepsze płyny, bo u nas ciągle superol i hipol  <_<

Mikruss    67

w skrzyni tez turdus??

co do olejów to 3/4 ludzi leje co popadnie, ale powoli sie to zmienia, na całe szczęście

simson2812    356

Nie no turdus to olej do silników wysokoobciążeniowych pisze jak wół :D więc do skrzyni się go nie leje ale znam takich co przepalony leją do skrzyni i mi olej w przyczepie zapierdzielili tym syfem i trzeba czyścić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?