Skocz do zawartości

Polecane posty

miqul55    2

ostrzegam przed tym Panem z łukowej. chciałem u niego kupić fendta. jechałem do niego przez cała polskę o traktorze mówił ze wszystko działa, ze idealny umówilismy sie na konkretna godzine a jego nie było (a obiecał ze bedzie) przysłał na pół pijanego ojca który pokazał mi kraktor jak sprawdzilem wszytko to okazało sie inaczej, wiele mu brakowało do idealnego. ale mimo to, mówiłem ze moge go kupić mam warsztat zima sie zblizała. by sie zrobiło mówie skoro miało działac a nie działa to negocjujemy cene a dziadzio ,, co tu wiele negocjować,, jest za tyle i koniec podałem mu cene a ten sie odwrocił i pojechał. i co teraz?? zadzwonniłem do goscia który miał być na placu, spuscił na cukierki i tyle mówie ze nie działa to i tamto a on mi na to: a co, Ja sie ku*wa na fendtach nie znam. powiedziałem to nimi nie handluj. juz gość wszystko wiedział cwaniak i tyle. jak kupować to konkretnie ogladać i dlugo i szczegółowo

bratrolnika    1864

na Ukrainę jeszcze jakiś czas temu kupowali, tak samo jak kopaczki, prasy kostki i inne urządzenia które u nas ''wychodzą z mody''

kojot629    227

Zapewne tam w wiekszosci jeszcze robia starymi JUMZami i MTZetami.

Edytowano przez kojot629

KlimekPL    122

kto dziś takie kupuje

Ano jeszcze wcale nie tak trudno kupca znaleźć

Edytowano przez KlimekPL

http://olx.pl/oferta/sprzedam-ursusa-1614-CID757-ID85YXL.html#ac5f6ee111

to człowiek ma fantazje, byłem to oglądać. Obciążnik z pieca, zero faktur, żeby udokumentować, zniszczony. Znając życie dał kiedyś za to z 30 tyś, a teraz jak ceny się popieprzyły starych ciągników to myśli, że sprzeda. Jego zawyrzania cen widać w innych ogłoszeniach...

A wy co myślicie ?

Edytowano przez angielski1243

janusz20    105

Już ci się znudził? Do 4 metrowego to i ha potrzeba i konia, raczej mimo dobrego stanu to tłumów może nie być.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się