Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal3603p    62

@soltys48 a boo już w maju czy czerwcu wiedzialem ze tam jest. Gospodarz u którego robilem jest stałym klientem teg handlarza, aktualnie od niego jest Renault ares 826rz, renault 103 54 z turem, claas temis 610 z turem, claas dominator mega 108sl, i wiele wiele maszyn, kupują u niego już długi czas, kiedyś była tez Renia Nectra, mtz, forszaje, wszystko od nich

Parę fotek Renaultów mam w galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

cieszy mnie to

Mam tzw wg Ciebie wynalazka od ładnych paru lat i za żadne skarby nie wymieniłbym go na polskie albo czechosłowackie  gooowno

@michal3603pa ten gospodarz niema przypadkiem na imię Zenek?

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, soltys48 napisał:

 

Mam tzw wg Ciebie wynalazka od ładnych paru lat i za żadne skarby nie wymieniłbym go na polskie albo czechosłowackie  gooowno

 

A gdzie ja tam napisałem że ma to być polskie gówno? Mało jest innych zachodnich marek gdzie niema większego problemu z częściami . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397
6 godzin temu, jahooo napisał:

Ojciec jednym ciągnikiem obrabiał taki sam areał plus dzierżawy plus 15 sztuk krów i ze 30 szt trzody, dawał radę. I to tylko 3p. Wszytsko jest kwestią organizacji pracy, jak ktoś ma marną organizację pracy, to i 5 ciągników mało.

osobiście ? Tu sąsiedzi 360 obrabiali ok 50 ha no i usługi  , trochę świń i z 12 krów , ale jest te jedno ale ich było w domu matka , ojciec i 4 synów , także ciągnik nie stygł prawie zwłaszcza że robił jeszcze trochę w transporcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A u mnie od 500lat się gospodarzy na tej samej ziemi.Co jest przynajmniej udokumentowane a o co wam chodzi to wiem z tymi dziadkami.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przynajmniej.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749
1 godzinę temu, Karol06 napisał:

Części do zachodnich starszych ciągników są dostępne, kiedy w końcu zagorzali fani ursusów/zetorów to pojmą heh

Oczywiście ale jak widać nie do wszystkich, ale tak jak kolega napisał wyżej-czesci do skrzyni do jego ciągnika są niedostępne, i z tego co pisał wiele różnych innych musiał kombinować. I od razu dodam że nie musi być to zachodni ciągnik żeby mieć problem-podobno mniejsze zetory na Skandynawię miały takie cuda w skrzyniach że nawet w Czechach nie ma do nich części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749

Możliwe, tyle wiem co wyczytam

Także reasumując-zachod pewnie i lepszy, ale zdążają i tam się przypadki tak jak kolega napisał z tym Davidem-i pisał jako właściciel, a nie że sąsiadowi się psuje. I chwała mu za to, że wypisując wszystkie plusy tego ciągnika nie zapomniał o minusach, i to tych dosyć istotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale cześć i do zagranicznych są z metalu ale w cenie złota.Ze wszystko jest to każdy wie ale ile kosztuje to chyba nie każdy wie ,byle gówno może przyprawić o dobry ból głowy.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
48 minut temu, farmtrac8244 napisał:

Zapomniałeś o jednej rzeczy robiąc wyliczenia. Mianowicie niezależność. 

no niezależność to jest chyba jedyny atut i duma że ja mam a sąsiad nie ma bo jak w biznesie jak robisz z kimś biznes i obu stronom się opłaca to nie zaniedbasz dobrego kontrahenta, a jak fama się rozniesie że usługodawca nie solidny to i biznes dostaje po d*pie 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
4 minuty temu, Wiesi0 napisał:

Ale cześć i do zagranicznych są z metalu ale w cenie złota.Ze wszystko jest to każdy wie.

już nie będę używał swojego ulubionego sformułowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Traktory to nie samochody ze jest dużo zmieników tanich,tutaj albo nowe albo używane lub dorabianie gdzieś w specjalistycznym zakładzie lub u dobrego tokarza.

Nawet taki youtuber Szoko12 gdzie ma 2 kombajny zagraniczne, parę ciągników zagranicznych,kupuje starego ursusa, tać wie co to zagraniczne.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Edytowałem, majster mi to robił a to tajemnica z czego to jest,1000zł kosztowało wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chodziło mi oto ze mi nie chciał powiedzieć żebym jak coś się popsuło jechał do niego żeby mi to naprawił.Ze to taki jego patent.A to prawdopodobnie jest z busa tak mi się wydaje.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

no dobrze ale taki jest siłownik jak na tej aukcji? bo na takim mi właśnie najbardziej zależy.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj