Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
sebe1033 napisał:

a nie normalny 4 tonowy tylko że przerobiony z dwuosiowego co przód miał skrętny (na zwrotnicach) 

Nie. Za długi. Nawet nie mysl o zakupie tego czegoś. No chyba ze na przyczepę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Słuchajcie, dostałem SMS o takiej treści, na moje oko jakieś wyłudzenie, więc nic nikomu nie przelewam, ale i wy uważajcie, żeby ktoś wam konta nie wyczyścił. To raczej nie z Olx bo oni się podpisują, a nigdzie indziej ogłoszeń nie mam

Screenshot_20191017-210439.png

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558
17 minut temu, rispekt napisał:

Śruby ze stali niemagnetycznej nie leżą od tak na półce w sklepie więc nie wiem czemu policja jeszcze go nie znalazła 😁

Jak rozwieszają butelki to jakieś odciski palców powinni zabezpieczyć. Tylko w CSI dotarliby do takiego delikwenta w kilka godzin 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@bratrolnika +45 to nie polska nawet. Na sms jeszcze nie dostałem ale na mail to co chwile przychodzą wiadomości czy coś z moim telefonem nie tak bo ktoś ciągle dzwoni i mam wejść w link żeby odczytać wiadomość. Hitem było jak ktoś podszywal się pod YouTube i chciał żebym podał login i hasło bo muszą zaktualizować moje konto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

właśnie patrząc z boku to pasuje pod ten 4 t na zwrotnicach z przodu ale zaczep to konkretny dał to nie ma co się bać w razie kupna :)

1 minutę temu, bratrolnika napisał:

Słuchajcie, dostałem SMS o takiej treści, na moje oko jakieś wyłudzenie, więc nic nikomu nie przelewam, ale i wy uważajcie, żeby ktoś wam konta nie wyczyścił. To raczej nie z Olx bo oni się podpisują, a nigdzie indziej ogłoszeń nie mam

wy wal to odrazu właśnie mówili gdzieś o tym to grubsza sprawa co 4 ma olx to bez patrzenia zapłaci ...

TYLKO JAK TO KLIKNIESZ ODRAZU PODSTAWIAJĄ SWOJĄ SZTUCZNĄ STRONĘ A MYŚLISZ ŻE BANKU/OLX/PAYPAL , I WSZYSTKIE TWOJE HASŁA PRZECHWYTUJĄ Z NR KONT 

Nie wiem jak to działa ale komuś ponieśli nawet 300000 zł a ile jeszcze" drobniejszych" kwot 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12186
bratrolnika napisał:

Słuchajcie, dostałem SMS o takiej treści, na moje oko jakieś wyłudzenie, więc nic nikomu nie przelewam, ale i wy uważajcie, żeby ktoś wam konta nie wyczyścił. To raczej nie z Olx bo oni się podpisują, a nigdzie indziej ogłoszeń nie mam

Screenshot_20191017-210439.png

Słyszałem że gość dosta maila że miał nie zapłacone 1,34 na portalu aukcyjnym i przelał tą kwotę a przy okazji obczyścili mu konto 340000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@bratrolnika  Weś się zaloguj gdzie masz ogłoszenia i sprawdź konto. To oszustwo masz linka powyżej jak człowieka z Łukowa okradli. Nie naciskaj odnośnika.

A słyszeliście o tym ze jak się odbierze tel to się zapłaci 200zł ze takie długie numery z zagranicy w nocy dzwonią i wystarczy tylko odebrać.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
25 minut temu, sebe1033 napisał:

właśnie patrząc z boku to pasuje pod ten 4 t na zwrotnicach z przodu ale zaczep to konkretny dał to nie ma co się bać w razie kupna :)

wy wal to odrazu właśnie mówili gdzieś o tym to grubsza sprawa co 4 ma olx to bez patrzenia zapłaci ...

TYLKO JAK TO KLIKNIESZ ODRAZU PODSTAWIAJĄ SWOJĄ SZTUCZNĄ STRONĘ A MYŚLISZ ŻE BANKU/OLX/PAYPAL , I WSZYSTKIE TWOJE HASŁA PRZECHWYTUJĄ Z NR KONT 

Nie wiem jak to działa ale komuś ponieśli nawet 300000 zł a ile jeszcze" drobniejszych" kwot 

Nie klikam, ale jutro do Olx jeszcze zgłoszę, bo przez telefon coś mi nie idzie. Na Olx oczywiście nawet słowa że coś mam płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Ogólnie świadom jestem, tak jak napisałem wcześniej, ale wrzuciłem tutaj jako przestrogę dla innych, bo niby 50gr to mało komu się będzie chciało sprawdzić tylko przeleje żeby mieć z głowy, a potem się można zdziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rolnik7343 napisał:

teraz to już sam sie zastanawiam o co mi chodzi 🤔

Sprzeciwiles się lakilukowi, bo zareagowałes na mojego posta, teraz jusz" masz pszejebane", bo jak będzie miewal napady to będzie Cię głupim tekstami zaczepiał, uwarzaj"młody 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Agrest napisał:

Nie musi upadać Youtube , wystarczy że każdy zaopatrzy się w dobre sitko w głowie lub jakiś cedzak. 

Takie celebryty z Agro youtuba to największą widownie mają w postaci małoletnich gówniarzy , A Ci to raczej sita w głowie nie mają 😏

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 minutę temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Sprzeciwiles się lakilukowi, bo zareagowałes na mojego posta, teraz jusz" masz pszejebane", bo jak będzie miewal napady to będzie Cię głupim tekstami zaczepiał, uwarzaj"młody 😂😂😂😂

:ph34r:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230
3 minuty temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Sprzeciwiles się lakilukowi, bo zareagowałes na mojego posta, teraz jusz" masz pszejebane", bo jak będzie miewal napady to będzie Cię głupim tekstami zaczepiał, uwarzaj"młody 😂😂😂😂

Co szukasz kolegów do poparcia ty pocieszycielu mężatek 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rispekt napisał:

Śruby ze stali niemagnetycznej nie leżą od tak na półce w sklepie więc nie wiem czemu policja jeszcze go nie znalazła 😁

Nierdzewne kupisz w każdym dobrym sklepie narzędziowym.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj