Polecane posty

Narko    224

I wszystko w temacie. Rozgladam sie ale bez cisnienia. Ta w Bilgoraju pod domem ale troszke nie ten budzet. Ta z fotek ma spora ladownosc i na aluminium… najgorsze to brak papiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 magazyn na zboże może być , sypiesz , stawiasz pod wiatą lub w stodole 😏 

Tylko nie ta cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Przyczepa z fotek nie warta ceny. Konstrukcja co najwyżej na 4-5  ton ładowności -taka konstrukcja ramy i wytrzymałość opon. Aby przerobić na wywrotkę trzeba minimum 2,5 tys. dołożyć.  Z hamulcem  najazdowym nie zarejestruje przyczepy z takim tonażem ,a jeszcze brak kwitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588
24 minuty temu, artur125 napisał:

ta aluminiowa z fotek to warta 4tyś . Po co komu sztywna bez papiera, z wysoką burtą?

Tyle można dać . Mam w okolicy skup zboża z pochylnią , nasypać zboże i odwieźć , poza tym bezużyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588
33 minuty temu, rafix255 napisał:

stylistycznie nawet fajne. Czytałem ze maja ogromny rynek u siebie (Turcja)

 

Basak 5120 = Ursus 3120

Basak 2110 = Ursus 3110 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558
15 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

A mi sięwydaje Panowie, że gość ma siewnik nadbudowany i stąd te haki.

Też tak pomyślałem, ale musiałby to jeszcze połączyć śrubą centralną,a nie widać otworu na ramie(dokładnie się przyjrzałem  i zdjęciom i nie ma tam dziury). Chyba że ma siewnik który tego nie potrzebuje ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ma chyba otwory na wieżyczce. Tylko haki i tak są odwortnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558
1 godzinę temu, Thomas2135 napisał:

Ma chyba otwory na wieżyczce. Tylko haki i tak są odwortnie.

Nie wydaje mi się,tam jest coś jak otwór ale to wspawane te odciągi w wieżyczkę, a z tymi hakami to może właśnie na obciaznik jakiś samoróbka walec i żeby łatwiej zabezpieczać to haki odwrócone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

https://www.agrofoto.pl/articles/wypadki-rolnicze/ladowaczem-czolowym-rozwalili-drzwi-protesty-rolnikow-w-holandii-sie-nasilaja/?fbclid=IwAR1O3E9SWKbCJCz2bwp9EWnpB_n32mUYbydlHAQT9ZWmZBYUbL1IEGBRHfk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Belaruss820 napisał:

Nie wydaje mi się,tam jest coś jak otwór ale to wspawane te odciągi w wieżyczkę, a z tymi hakami to może właśnie na obciaznik jakiś samoróbka walec i żeby łatwiej zabezpieczać to haki odwrócone

Prościej wykonać tel do gościa niż się zastanawiać😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558
40 minut temu, Ursus932 napisał:

Prościej wykonać tel do gościa niż się zastanawiać😏

Właśnie mam zamiar z ciekawości zadzwonić 😀ale w dzień czasu nie mogę znaleźć 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten traktor ma za słaby tylny tuz tylko 10t na końcach cięgiel a przy masie 16t i takiej budowie to te 10t to strasznie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież do takich ciągników nie czepia się zawieszanych maszyn 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
2 godziny temu, Wiesi0 napisał:

Ten traktor ma za słaby tylny tuz tylko 10t na końcach cięgiel a przy masie 16t i takiej budowie to te 10t to strasznie mało.

po co ci więcej na tuzie, to jest maszyna do ciągnięcia i maszyny i tak raczej nie ma cięższych maszyn niż te 6 ton a co do udźwigu to patrz na te axiony itp co mają po 12 ton lub więcej na hakach, po co ?


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

3 tonowy pług 6 obrotowa wymaga 10t podnośnika.Czy to dużo na takiego byka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Szukam MTZ (może być 80) lub 385 w rozsądnym stanie i w rozsądnych pieniądzach. Może ktoś coś wie?. Okolice Mazowsza, ale podróże mnie nie przerażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Wiesi0 napisał:

3 tonowy pług 6 obrotowa wymaga 10t podnośnika.Czy to dużo na takiego byka.

Do takiego byka to się kupuje większy pług półzawieszany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiem ale mieć takiego byka a 6 nie podniesie,a pociągnie z 10-12skib.Trochę to śmieszne.ale ciężarówko 8x8 też można ciągać i jak by ją naładował ziemią z 600km pod masko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

One w ogóle nie są projektowane do maszyn podnoszonych na tuż, to inna koncepcja do pracy z polzawieszanymi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj