Polecane posty

Gość   
Gość
11 minut temu, ogarek napisał:

Kto i kogo ma tu znaleźć?... 

Marcepan jakąś kobitę chce sobie znaleźć.    :P    :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech poszuka na śmietniku może kto wyrzucił bo powietrze zeszło... Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelek998    23

Pany chodzi mi o opony warto dopłacać do radialnych bo muszę kupić tylne do Zetora 16145 i się zastanawiam nad diagonalnymi bo dużo tańsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lepsza trakcja przez mniejszy poślizg. Mają miększe boki i lepiej układają się na gruncie. Oszczędność paliwa, zwłaszcza jeśli to główna kobyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227
9 minut temu, Pawelek998 napisał:

Pany chodzi mi o opony warto dopłacać do radialnych bo muszę kupić tylne do Zetora 16145 i się zastanawiam nad diagonalnymi bo dużo tańsze 

Warto , zyska kilka koni 

Piszę bo już to przerabiałem a i szybciej z mokrego wyjdzie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja uważam opony tylko bez dętkowe,radialna mniej trzęsie na dołach można szybciej jeździć,oszczędność paliwa.

11 minut temu, andrzej612b napisał:

szybciej z mokrego wyjdzie

Ja tam wychodzić z mokrego bym nie chciał😀.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelek998    23
19 minut temu, Thomas2135 napisał:

Lepsza trakcja przez mniejszy poślizg. Mają miększe boki i lepiej układają się na gruncie. Oszczędność paliwa, zwłaszcza jeśli to główna kobyła. 

No główna kobyła ale tylko na 10ha 😊

Edytowano przez Pawelek998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Eeee głupoty gadasz, wolałbym taką 385 do rozsiewacza opryskiwacza niż Ursusa 360. Wiele więcej nie spali a nawet nie ma co porównywać do słynnej 360

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89

Może ktoś oglądał? Jakie opinie ogólnie o tych ciągnikach? https://www.olx.pl/oferta/case-cs-120-piekny-nowe-opony-2002-rok-6400-mtg-zobacz-CID757-IDxI76y.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, soltys48 napisał:

Bo to wg mnie do niczego się nie nadaje 

Do wozu paszowego ktoś potrzebuje to jak najbardziej się nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Nie bardzo

16 minut temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Eeee głupoty gadasz, wolałbym taką 385 do rozsiewacza opryskiwacza niż Ursusa 360. Wiele więcej nie spali a nawet nie ma co porównywać do słynnej 360

Do tak8ch rzeczy mtz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, soltys48 napisał:

Nie bardzo

Do tak8ch rzeczy mtz 

A w czym ten mtz lepszy ?? Oczywiście porównujemy mtz-ta bez napędu, w sumie to nie ma co porównywać, bo ursus bije stalina ba głowę we wszystkim jakiś komfort jest nie leje się z niego tak jak z ruska i biegi chodzą ,,normalnie" no i schemat zmiany normalny nie to co w Mtzcie

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89

Którą nów jeździł mtz to mu schemat straszny a kto jeździł ten uważa to za normalną skrzynie a i półbieg się przydaje i nie mam co porównywać mocy bo 60 ma o 30 koni mniej a pali prawie tyle oo ruski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Chyba nigdy nie robiłes mtz-tem że piszesz takie brednie

Przede wszystkim do rozsiewacza czy opryskiwacza mtz spali o wiele mniej, prędkośc przelotowa na szosie większa, duża kabina jak jest cała, jest tak samo komfortowa , brak uciążliwych mikropompek

w normalnym mtz też się hydraulika nie leje, za to rozdzielacz się nie zacina  przy wożeniu większych ciężarów

chyba nie bez powodów mtz jest droższy niz C-385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj