Polecane posty

jahooo    9103

On już dłuższy czas stoi na Olx i chyba nie ma zainteresowania. Moim zdaniem realna cena jest koło 8 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471

nie, dziś się pojawił a wczoraj go oglądałem chyba że nie zauważyłem wcześniejszych ogłoszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
10 minut temu, witejus napisał:

nie, dziś się pojawił a wczoraj go oglądałem chyba że nie zauważyłem wcześniejszych ogłoszeń

Wczesniej już był ;) z miesiąc temu go widziałem, od razu zdjęcia wydały mi się znajome 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Kolego uwierz mi, jak pisze, że był juz conajmniej pół roku wcześniej, to znaczy że był. Sam przeglądam codziennie sporo ogłoszeń i ten pług już widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nadwozie, przed/polift, silnik, kolor :)

 

 

 

Patrzyłem na nie, ale taka ostateczność :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawie amazona😊

 

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471
1 godzinę temu, Rolnik7343 napisał:

Wczesniej już był ;) z miesiąc temu go widziałem, od razu zdjęcia wydały mi się znajome 

już sprzedany bo dzwoniłem z ciekawości

 

1 godzinę temu, jahooo napisał:

Kolego uwierz mi, jak pisze, że był juz conajmniej pół roku wcześniej, to znaczy że był. Sam przeglądam codziennie sporo ogłoszeń i ten pług już widziałem

nie mówię że nie był tylko handlarz mówił że w piątek przywieziony z Niemiec a nie śledziłem wcześnie ogłoszeń z pługani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16681

oczywiscie. tylko musisz odpowiednio operowac ped... o przepraszam, gejem gazu.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie już jeden gnój woził na trzech kołach😊 to i tu by dało rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547
22 godziny temu, krystian360 napisał:

a co do niego dokladasz?

5 godzin temu, PRIMO napisał:

a przez PZL wrócisz?

@daron64 idzie zwiększyć szybkość , przypomnij mi jutro sms'em to Ci prześlę fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korasss    59
Dnia 14.09.2019 o 20:59, slawek74 napisał:

Znajomy kupił ciągnik z 1986r przebiegiem 2500 h i się cieszyl że przebieg orgimalny 😃 oczywiście że orginalny tylko licznik walnięty i wolno liczy przez cały dzień worzenia qq wybiła 1h i otworzyła mu oczy 😃

Ja kupiłem jumza wersja budowlana od gościa z wioski 85r 114mth plomby na liczniku a po za tym znana historia w 100% cena złomu a chodzi jak pszczółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4220

@Ursus932

Co żeś Ty tam odwalił z tym cytowaniem? :)

3 godziny temu, soltys48 napisał:

 

@daron64 idzie zwiększyć szybkość , przypomnij mi jutro sms'em to Ci prześlę fotki

👍

Już myślałem że ochujeje z tym wożeniem. Wożę, wożę, wożę a tam nic nie ubywa. Ale jakoś udało się jedno auto rozwieźć (na niecałe 4.5ha), i stalerzowac.

Potem jak zacząłem sypać już w czub to jednego piasta 20pare minut musiałem jeździć żeby opróżnić.

Ale Morawica całkiem spoko się rozsiewala, myślałem że będzie to gorzej szło. Nawet cyklopem dość sprawnie się ladowalo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po suchym może jeździ. Wiadomo opony do wymiany, ale koncepcja ciekawa do budowy własnej. Ta mogłaby kosztować max 8 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16681
artek27 napisał:

Moze ma ktos busa do sprzedania do 5tys woj. Podlaskie,mazowieckie,lubelskie.

malo tego na olx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, daron64 napisał:

@Ursus932

Co żeś Ty tam odwalił z tym cytowaniem? :)

👍

 

A nic sam nie wiem jak to wyszło 😊 Ale na tel to AF coś mi się pierdzieli😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj