Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jahooo    9115

Miałem taka MZ TS 250/1 z Milicji, 80tys km miała jak ją sprzedawałem, zmienione łożyska na wale i 2 szlify cylindra. Chyba jakos lepiej były wykonywane dla służb niz zwykłe cywilne.

Taka jak poniżej, tylko bez obrotomierza i licznik w lampie

mz-ts-2501-okazja-pomorskie-reda-5083225

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
5 godzin temu, MF675ursus napisał:

landini po tyle chodzą, widziałem 85cio konnego w stanie bardzo dobrym za 18 tyś a nie wiele osób wie mam wrażenie że to mf w innych barwach, chociaż te starsze też niewiele droższe  

5 godzin temu, daron64 napisał:

Smuteczek

Za parę paczek elektrod bym Ci oddał - 20pare lat temu działała jeszcze 😛

 

 

 

są fani takich spawarek, bardzo fajne do nauki, a po za tym idealnie prostują prąd i jest bardzo stabilna ale niestety rachunki to mogą przyprawić o ból głowy

 

 

 

@bratrolnika tosz to u mnie w mieście gminnym, nawet wiem dokładnie gdzie 

 

Edytowano przez igor10246

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9115

Landini podobnie jak IMT w cenie nie są, ale do jakości i rozwiązań MF trochę im brakuje. Aczkolwiek takim 7550 czy 8550 z przodkiem bym nie pogardził. Ten co daliście linka tez fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

jo ja z Kluczborka W tych okolicach pomocą służę jak jakiś sprzęt się zobaczy chociaż dawno nic ciekawego nie było w  promieniu 50 km 

  • Like 1

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
36 minut temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

https://m.olx.pl/oferta/zetor-5211-90-rok-CID757-IDBiKSW.html#position=3&page=1

Laczki to ma konkret, ciekawe co go zniechęciło że sprzedaje 🤔

Chociaż widać że baaardzo długo stał pod chmurką 

Co z tego że opony szerokie jak na wykończeniu ? Zresztą do czego aż tak szerokie w takim pirdku ? Zaczął remontować i się doliczył że więcej dołoży jak weźmie , to próbuje sprzedać . Z 10 tysięcy mniej i może sprzeda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
8 godzin temu, igor10246 napisał:

jak nastawi na max to i światła na wiosce zaczynają ściemnieć ale to już można spawać wszystko,

I spalić wszystko jak instalacja się stopi nie mówiąc o rachunku za prąd ... Do profesjonalnego spawania jakieś stare źródło typu magomig 400 i nowy podajnik 4x4 i sprzęt nie do zajechania przetop jak trzeba. Ogólnie tani migomat  inwertorowy lepiej spawa jak firmowy transformator z moich doświadczeń 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Trochę przekracza mój budżet, a w dzisiejszych bardzo  niestabilnych latach dla rolnictwa   trzeba trzymać się mocno za kieszeń

a konkretniej co ciebie interesuje ? teraz mam dużo czasu to mogę szukać 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszystko w cenie do 25 tyś, najlepiej poniżej 20 ale już widzę że będzie ciężko. Ogólnie myślałem nad ursusem 912 ale po wielu przemyśleniach wolałbym coś zachodniego, raczej coś bez przedniego napędu bo to kolejny pomocnik, moc też nie jest jakimś wyznacznikiem byle nie słabszy od 360.

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tego jaśka to mam w obserwowanych i nawet mi się widzi ale boję się czy sam to naprawdę. Ogólnie to ze mną jest tak że sam nie wiem co wybrać bo boję się zachodu, Ursusa sam sobie ogarnę a takiego jaśka czy renate to może być różnie, chociaż wiem że ursusa też nie chcę

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Sprzedam panel sterujący MF 3630 itp EHR kompletny sprawny gwarancja ,propozycje  ceny na PW

 

 

IMG_20190905_194548[1].jpg

IMG_20190905_194505[1].jpg

IMG_20190905_194529[1].jpg

Edytowano przez JANCZAK1176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
1 godzinę temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Wszystko w cenie do 25 tyś, najlepiej poniżej 20 ale już widzę że będzie ciężko. Ogólnie myślałem nad ursusem 912 ale po wielu przemyśleniach wolałbym coś zachodniego, raczej coś bez przedniego napędu bo to kolejny pomocnik, moc też nie jest jakimś wyznacznikiem byle nie słabszy od 360.

zachodnie w większości jest proste jak budowa cepa najczęściej po prostu z nie typowymi częściami jest problem ale ostatnio patrzyłem ceny i dostępność części do fendta 102 sąsiada to: części od 1,5 do 4 razy droższe od c 360 i wszystko dostępne max w 3 dni( tu wyszła korba i jakiejś części skrzyni biegów ) w większości poza wynalazkami typu turbomatik ( to wizkoza ale samemu lepiej nie ruszać czyli wymontować i zawieźć do regeneracji) czy jakijś dziwnych skrzyń biegów to wszystko jest proste jak w ursusie czy zetorze bo to przecież Hans z Klausem też na szybko w gospodarstwie musieli naprawić i ogarnąć żeby w pole jechać więc mając odrobinę oleju pod kopułą to się ogarnie bez problemu 

 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
2 godziny temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Tego jaśka to mam w obserwowanych i nawet mi się widzi ale boję się czy sam to naprawdę. Ogólnie to ze mną jest tak że sam nie wiem co wybrać bo boję się zachodu, Ursusa sam sobie ogarnę a takiego jaśka czy renate to może być różnie, chociaż wiem że ursusa też nie chcę

https://www.olx.pl/oferta/traktor-international-743-xl-stan-bardzo-dobry-polecam-CID757-IDBw3jz.html#25edcde7c9

https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-675-wszystkie-nowe-opony-70km-zarejestrowany-zaczepy-CID757-IDyhaSc.html#d19da24d57

https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-294s-sprowadzony-pneumatyka-CID757-IDzjCFB.html#5406a693eb

https://www.olx.pl/oferta/zetor-5211-CID757-IDBvfuF.html#f60a3a0e52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten fetorek wygląda nawet interesująco, jeszcze pytanie odnośnie zetora, czy sprzęgło wom-u po lewej stronie kierowcy można używać cały czas czy trzeba za każdym razem wom wyłączać dźwignią między nogami jak w 360.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj