Polecane posty

Bananek    16854

moze wyjechal jeszcze za widnego. zreszta tamta droga mocno w remoncie i malo kto tamtedy jezdzi teraz. kto moze omija objazdami. widac poczul sie zbyt pewnie i liczyl na maly ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaaa . Po kieszeni ... Człowiek nie żyje ... I teraz pomyśl . Co by było , gdyby coś podobnego zdarzyło się Tobie jeżdżąc bez uprawnień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hęęęę ?

Co za różnica co myślał i na co liczył ? Teraz ma przejebane .

Mam takie pytanie do @Rolnik173 . Po śmok wystawiasz to germańskie gówno za tyle kasy jak dobrze wiesz że za 5tys,. trza by jeszcze Ukraińca dobrze upić jak będzie chciał to zabrać ? Toć Ty dłużej bogaty chcesz być , czy o co chodzi z tą ceną z sufitu ?

 

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
35 minut temu, zycietoniejebajka1 napisał:

U mnie to tak wygląda 

 

IMG_20190903_193007.jpg

Wrzucenie zdjęcia mojej konsoli nic Ci nie da. Trochę słabo widać po lewej stronie. Kombinowałbym, żeby dospawać jakiś element ze sworzniem do siłownika. Ewentualnie przykręcić coś do komory.

35 minut temu, zycietoniejebajka1 napisał:

U mnie to tak wygląda 

 

IMG_20190903_193007.jpg

Wrzucenie zdjęcia mojej konsoli nic Ci nie da. Trochę słabo widać po lewej stronie. Kombinowałbym, żeby dospawać jakiś element ze sworzniem do siłownika. Ewentualnie przykręcić coś do konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
58 minut temu, zetorki12 napisał:

Taaaa . Po kieszeni ... Człowiek nie żyje ... I teraz pomyśl . Co by było , gdyby coś podobnego zdarzyło się Tobie jeżdżąc bez uprawnień ??

a czemu bez uprawnień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Rolnik7343 napisał:

a czemu bez uprawnień ?

No toż od czwartego roku życia napirasz . To nie mów że uprawnienia miałeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

wtedy tyko po polu sie jezdziło to kto miał we mnie wjechać ? chyba że bocian by nie wyhamował 🤔 a prawko na ciągnik zrobiłem jak miałem 16 lat

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
4 godziny temu, Bananek napisał:

Oszukać przeznaczenie wersja podlaska... I sumienie rolnika obciążone do końca życia. 

Wczoraj w sąsiedniej wsi też masakra...tyle,że nie piłą łańcuchową a taczową...gość przy piłowaniu drewna na popularnej krajzedze upadł na piłę.  Ucięło mu ramię i pocharatało klatkę piersiową i głowę...podobno jak zabierali do karetki ucięte ramię to jeszcze się ruszało. Z karetki przejął gościa helikopter. Podobno jest w śpiączce...ciekawe czy z tego wyjdzie bo raczej musiał sporo krwi stracić 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 piła tarczowa bez osłony ,klina i bałagan pod nogami ,już mamy gotowy wypadek

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Panowie podpowiedzcie kto jest producentem tego silnika , jest on w Renault 155, 54 i nie ma innych oznaczeń jak to bywa w typowym MWM gdzie są wytłoczone literki MWM na bloku

 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Link nie działa. Jeśli nawet w 155-54 siedzi silnik Jd to po prawej stronie na bloku pod filtrami paliwa ma oznaczenie JD xxxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517
19 minut temu, Thomas2135 napisał:

Link nie działa. Jeśli nawet w 155-54 siedzi silnik Jd to po prawej stronie na bloku pod filtrami paliwa ma oznaczenie JD xxxx.

W mojej galerii jest zdjęcie 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

https://www.agrofoto.pl/aktualnosci/polska/pulapki-zastawione-w-kukurydzy-znow-niszcza-maszyny-rolnikow,7897.html?fbclid=IwAR0PyoN1zvdzgIoQm6A94SHTdj1fnMMYc_gXad_AJfpuoMRwyDlJ4f7COig

agropolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
26 minut temu, Marecki2922 napisał:

W mojej galerii jest zdjęcie 

Nic nie znalazłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Niedaleko mnie jest na sprzedanie audi 80 B2 85r za 1200zł myślę że to niezła lokata tylko co z OC? 

3 godziny temu, Marecki2922 napisał:

Panowie podpowiedzcie kto jest producentem tego silnika , jest on w Renault 155, 54 i nie ma innych oznaczeń jak to bywa w typowym MWM gdzie są wytłoczone literki MWM na bloku

Deutz kupił mwm w 1985r więc może jeszcze szły silniki mwm pod ich logo. TD226.6 to na bank mwm

Edytowano przez pawel885
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Wrzucenie zdjęcia mojej konsoli nic Ci nie da. Trochę słabo widać po lewej stronie. Kombinowałbym, żeby dospawać jakiś element ze sworzniem do siłownika. Ewentualnie przykręcić coś do komory.

Wrzucenie zdjęcia mojej konsoli nic Ci nie da. Trochę słabo widać po lewej stronie. Kombinowałbym, żeby dospawać jakiś element ze sworzniem do siłownika. Ewentualnie przykręcić coś do konsoli.

Ściągnę konsole, nawierce otwory wstawię sworznie i zaspawam z dwóch stron i będzie trzymać. 

Jaki siłownik się tam daje? Wiem że skok 30, średnica całego  70?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Są chyba w sprzedaży typowe do wapomagania podnośnika. W moim skoku ma 270mm. Tyle się wysuwa, może ma większy skok, ale kończy się wysuw centalnego w plecaku i na tyle się zatrzymuje. Tloczysko 32 mm a średnica cylindra 65mm. Mierzone na szybko miarką na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
6 godzin temu, Marecki2922 napisał:

Panowie podpowiedzcie kto jest producentem tego silnika , jest on w Renault 155, 54 i nie ma innych oznaczeń jak to bywa w typowym MWM gdzie są wytłoczone literki MWM na bloku

 

przeca na tabliczce jak byk napisane MWM Deutz

3 godziny temu, pawel885 napisał:

Deutz kupił mwm w 1985r więc może jeszcze szły silniki mwm pod ich logo

z tego co pamiętam to w całości wykupili i zmienili nazwę pod koniec lat 90


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanin1222    117

Mam pytanie ile może kosztować przekładnia do rozsiewacza 2 tarczowego firmy promar z 2008 roku. 600 kg ta środkowa tylko bo mam okazje kupić taki za 500 zł w dobrym stanie nie zgnity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
Pomorzanin1222 napisał:

Mam pytanie ile może kosztować przekładnia do rozsiewacza 2 tarczowego firmy promar z 2008 roku. 600 kg ta środkowa tylko bo mam okazje kupić taki za 500 zł w dobrym stanie nie zgnity

Tam sa te tanie przekladnie, zobacz na allegro


200-300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj