Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bananek    16856
kopin napisał:

też takie coś słyszałem ,ale TYLKO po pijaku  gosciowi jak leżał gumofilce wypełnili

ponoc gosciowi amputowano uparzone stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian2    17

apropos takich wytworow w stylu piankopwania, to tez nalezy uwazac na zabawy ze sprezonym powietrzem, bo slyszalem jak w pobliskiej hucie gosciu drugiemu dmuchnal pistoletem tak w ramach beki w odbyt, a ten drugi wyladowal w szpitalu z dosc powaznymi obrazeniami.


-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
11 godzin temu, mlody43 napisał:

fajny ten ursus. i w rozsadnych pieniadzach

 Może gdzie i ,,jedyny''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, adrian2 napisał:

apropos takich wytworow w stylu piankopwania, to tez nalezy uwazac na zabawy ze sprezonym powietrzem, bo slyszalem jak w pobliskiej hucie gosciu drugiemu dmuchnal pistoletem tak w ramach beki w odbyt, a ten drugi wyladowal w szpitalu z dosc powaznymi obrazeniami.

To ładnie się tam bawią. Pewnie ANALizowali jakiś problem.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12186

Ta fajny tylko do czego to się nadaje ulep jedyny w swoim rodzaju jak by to było takie cudowne jak niektórym się zdaje to nie stał by w ogłoszeniu iks czasu😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

250km jak ktoś potrzebuje takiej mocy to ma dużo pola a jak ma dużo pola, to go i na jelonka stać nowego,Jak dla mnie 170km jest w sam wystarczające, do wszystkich maszyn z zapasem.Zapas zawsze musi być, wtedy ciągnik mniej się zużywa i mniej psuje.Znam przypadki ze ludzie orzą, 4 obrotowymi 90km ciągnikami z turem i co 2 lata sprzęgło robią w nowych deutz.

Dzisiejsze ciągniki są sporo odchudzone bo starsze to 120-130 w 6 mogły by być na styk.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

ja teraz będę szukał czegoś do dwóch kosiarek 2,4 dyskówek w miarę kompaktowego 90-100 kucy 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Kumpel syna od zimy swój chciał sprzedać,ale nie było kupca.Problem się wczoraj rozwiazał sam,na szczeście poza  potężnymi siniakami na połowie ciala i  wybitym barkiem jemu nic sie nie stało.Strażacy motor łopatami na przyczepę zaladowali ;-(

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
1 godzinę temu, Partyzant85 napisał:

W co uderzył ?

Gość na waskiej drodze jechał busem i na łuku rowerzystkę omijal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, Wiesi0 napisał:

Tanio i daleko bo u mnie 80 każdy ceni.Sam bym kupił.

Nając tura z naczepą i nawet za granicę pojedzie ci po siano 

@bratrolnika a co ? Chcesz kupić ? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak ale jak daleko to za transport trzeba zapłacić i wyjdzie to samo co na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Wolę sprzedać 😂

4 minuty temu, Wiesi0 napisał:

Tak ale jak daleko to za transport trzeba zapłacić i wyjdzie to samo co na miejscu.

Najlepiej to by było się dowiedzieć ile kasują za taki transport i policzyć czy lepiej kupić drożej na miejscu czy taniej + koszt transportu idget span

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiadomo ile 4zł od km lub jak gdzieś blisko to 400 musi być.Tak samo z koparkami za wyjazd z domu i 20min roboty 350 a jak na cały dzień to 600.Jak ktoś nie zarobi to pier woli nie robić i się tłumaczy ze pól godz dojazdu,pół roboty,pół z powrotem i pół dnia minęło i niema sensu potem już jechać do drugiej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397
1 godzinę temu, Wiesi0 napisał:

Tak samo z koparkami za wyjazd z domu i 20min roboty 350 a jak na cały dzień to 600

Coś  pokręciłeś cały dzień za 600 zł to ile to godzin 6 czy 10 ?? Taki krótki dzień masz , a daleko masz jak 20 min tylko roboty a 2 czy 3 godziny dojazd ?to samemu lepiej ręcznie pomachać te pół dnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

10x60=600.Weż w glinie kop, a w dodatku 3m w głąb i wąsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

hmm  to co to za sprzęt na 3 m kopie to ta mała na gąsienicach chyba tyle nie sięgnie a na kołach to za mała stawka , w okolicy za 4 cx 100 zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj