Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
izydor6280    1151
2 godziny temu, Wiesi0 napisał:

Ma ktoś jakiś sposób żeby hamulce 2 obwodowe działały z ciągnikiem który ma 1 obwodowe.

podpinasz jeden przewód, z tego co pamiętam to żółty i musi hulać bez problemu, ewentualnie zaślepiasz drugi na zaworze


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po jakich detalach zauważyłeś ile wysiał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo kolega sam robił w życiu różne @przekręty to wie😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

malowana skrzynia w środku ale nawet napis 100 namalowany na nowo -profeska  i malowana cała reszta podczepienie do ciągnika , no i przekłądnia też malowana i wżery widać na niej ale to nie ma znaczenia te wżery 

Mam taki MDS 735 z 2007 roku bodajże to w środku nie malowany i nigdzie ale już trzeba o ile przekładni nie no i w środku to rdzewieje na ramie nad tarczami -słaby dostęp do mycia . A rocznie z 45 ha obsieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ha , ha , ha . No śmiechu co nie miara . Ależ to śmieszne było ... 😥

2 minuty temu, tobi866 napisał:

Bo kolega sam robił w życiu różne @przekręty to wie😜

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To się śmiej a nie płacz zetorku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zapomniałem , bo jakieś to drętwe było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Sprowadzają graty z zachodu za parę euro odmalują i sprzedają tylko luzy i wszystko wyrobione ale oczy kupują.

41 minut temu, sebe1033 napisał:

malowana skrzynia w środku ale nawet napis 100 namalowany na nowo -profeska  i malowana cała reszta podczepienie do ciągnika , no i przekłądnia też malowana i wżery widać na niej ale to nie ma znaczenia te wżery 

Mam taki MDS 735 z 2007 roku bodajże to w środku nie malowany i nigdzie ale już trzeba o ile przekładni nie no i w środku to rdzewieje na ramie nad tarczami -słaby dostęp do mycia . A rocznie z 45 ha obsieje 

U mnie ramy otwarte ale jest taka wada ze wałek co wychodzi z przekładni na mieszadło,to przy tej przekładni często pada uszczelniacz.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZeTuR_7011    45
Napisano (edytowany)

 https://www.olx.pl/oferta/zetor-7011-bardzo-dobry-stan-CID757-IDzz8A7.html#d203e98712. Pojechaliśmy tam rok temu (ogłoszenie pojawiło się ponownie na jakiś czas nie było wystawione) Wszystko sprawne żadnych wycieków itd. ponad 450km w jedną stronę. Pojechaliśmy na miejscu okazało się ze pod ciągnikiem leży materac bo tak olej z niego leciał. Z podorywki nie miał siły zjechać.A olej tak wyrzucał że sprzedający z kostki brukowej kazał zjechać żeby mu w oleju nie brudzić.Za tą cenę wiedziałem ze nie znajdę ideału ale nie spodziewałem się że może być tak dojechany.

Edytowano przez ZeTuR_7011
Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BusteR    16

Panowie mam na sprzedaż rozrusznik, nówka z sklepu. Walnołem się przy zamówieniu i nie sprawdziłem przed zamontowniem ( więc zwrot nie wchodzi w grę). Stan praktycznie sklepowy. Chętnię go odsprzedam za 450 zł z przesyłką. Wrzucam zdjęcie poglądowe.

wpx_f843508d04162cbff3f6994e8c762654.jpg


Uczmy się na błędach i ich nie powtarzajmy. Sprzedam Simsona S51 stan dobry brak dokumentów kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
12 minut temu, ZeTuR_7011 napisał:

 https://www.olx.pl/oferta/zetor-7011-bardzo-dobry-stan-CID757-IDzz8A7.html#d203e98712. Pojechaliśmy tam rok temu (ogłoszenie pojawiło się ponownie na jakiś czas nie było wystawione) Wszystko sprawne żadnych wycieków itd. ponad 450km w jedną stronę. Pojechaliśmy na miejscu okazało się ze pod ciągnikiem leży materac bo tak olej z niego leciał. Z podorywki nie miał siły zjechać.A olej tak wyrzucał że sprzedający z kostki brukowej kazał zjechać żeby mu w oleju nie brudzić.Za tą cenę wiedziałem ze nie znajdę ideału ale nie spodziewałem się że może być tak dojechany.

Nie katowany ale z pola ledwo zjechal :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mnie zastanawia jak podorywkę robił , jak zjechać nie mógł . o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
35 minut temu, ZeTuR_7011 napisał:

 https://www.olx.pl/oferta/zetor-7011-bardzo-dobry-stan-CID757-IDzz8A7.html#d203e98712. Pojechaliśmy tam rok temu (ogłoszenie pojawiło się ponownie na jakiś czas nie było wystawione) Wszystko sprawne żadnych wycieków itd. ponad 450km w jedną stronę. Pojechaliśmy na miejscu okazało się ze pod ciągnikiem leży materac bo tak olej z niego leciał. Z podorywki nie miał siły zjechać.A olej tak wyrzucał że sprzedający z kostki brukowej kazał zjechać żeby mu w oleju nie brudzić.Za tą cenę wiedziałem ze nie znajdę ideału ale nie spodziewałem się że może być tak dojechany.

było zarządzać kasy za przejazd przecieź to jest jawne oszustwo za tą cenę to byś zdrowego znalazł ale ewentualnie do blacharki a nie trupa co ledwo jedzie


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
23 minuty temu, zetorki12 napisał:

Mnie zastanawia jak podorywkę robił , jak zjechać nie mógł . o.O

Popracowal zagrzal sie i ciśnienie spadło : / motodoktora mu potrzeba 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

a po za tym nie musisz się do zetora tylko ograniczać, szukaj deutz od 6006 do 7206, ihc/international 4 cylindrów mają między 60 a 80 km na mf i jd bym uważał bo one mają dość pokrętną hydraulikę a tak w tym przedziale to do wyboru do koloru tylko szukać a nie jakiejś padaki jak zetor 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

przecież napisał że był tam rok temu, to pewnie od tego czasu już coś kupił....

ale jak szukał ciągnika za 20tys.zł +/-, to dobrego ani zetora, ani deutza nie kupisz, co najwyżej C-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

o alternatywa 

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-case-international-644-80-rok-60km-odnowiony-ladny-CID757-IDzRgCU.html

@bratrolnika zdziwiłbyś  byś się trzeba tylko szukać bo za pierwszym czy drugim razem może być padaka a za 3 czy 4 trafisz ładną sztukę za dóbr pieniądze tylko trzeba ogarniać temat a nie na pałę jechać i powinna być taka formułka podczas rozmowy przez telefon " jeśli stan ciągnika z ogłoszenia odbiega od stanu rzeczywistego to oddaje kasę za przejazd 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
49 minut temu, BusteR napisał:

Panowie mam na sprzedaż rozrusznik, nówka z sklepu. Walnołem się przy zamówieniu i nie sprawdziłem przed zamontowniem ( więc zwrot nie wchodzi w grę). Stan praktycznie sklepowy. Chętnię go odsprzedam za 450 zł z przesyłką. Wrzucam zdjęcie poglądowe.

 

a nie ma 14 dni na oddanie zakupu przez internet ?Wyjątek stanowi sytuacja, w której towar został kupiony poza lokalem przedsiębiorstwa (np. podczas pokazu organizowanego w hotelu) lub na odległość (np. w sklepie internetowym). Konsument ma wtedy prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni i obowiązek zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740
Przed chwilą, igor10246 napisał:

powinna być taka formułka podczas rozmowy przez telefon " jeśli stan ciągnika z ogłoszenia odbiega od stanu rzeczywistego to oddaje kasę za przejazd 

taka lepsza

 

  • Like 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj