Polecane posty

Gość   
Gość

Panowie posiada ktoś z was bronę talerzową firmy Bury 3,15m na panewkach drewnianych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam talerzówkę do sprzedania z 2 m 4 wałki i chyba na drewnie taka mała do 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
21 godzin temu, marko06060 napisał:

żeby zamontować 9/16 musiałbym razem z felgą kupić oponę, rozstaw śrub będzie pasował?

obręcze 9.00x16 idzie bez problemu dostać, parametry te same co 15.3 z ostrówka/385 a jak widzisz opon do wyboru znacznie więcej

 

Cytat

największe opony bez większych przeróbek to jakie wejdą?

pod jaką obręcz ?

 

 

już widzę te tłumy chętnych xD

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-d47-autosan-CID757-IDzI3Na.html#fad5d2de1a


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558
6 minut temu, bratrolnika napisał:

ale że o co chodzi???

No właśnie,przecież kliknięcie w kup teraz nie oznacza od razu że zakupiłeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

normalna praktyka, zamiast kończyć aukcję kiedy asortyment wyszedł wstawiają zaporową cenę


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

ale że o co chodzi???

2000tyś jak coś warte 150zł i można kupić za 150zł, szukają głupich nawet jak jeden się trafi to spory zarobek no i niby kup teraz nie wiąże ale jak byś kupił to można potem zwrócić ale kto wie odeszlesz i powie ze uszkodzony.i kasy nie zwróci, ale ogólnie dziwna sprawa.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-zaczepiany-hardi-tzy-1500l-18m-sterownik-amazone-rau-CID757-IDzHZFU.html Może ktoś chętny na Czeskiego hardiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, mmarcinn001 napisał:

ale to 400 pewnie za szt i nie dał bym tyle, nie ze jestem skąpy, za 450 można mieć 315/45/22,5 brigstone napędowe z felgą a taką szerokościo to na suchym piachu się utopisz z 5 tonami.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale 225 zakopiesz się wszędzie w gruncie małą d47 ja raz wsypałem trochę piasku i mam 315 i koło od tira, bardzo mocne na twarde drogi, ale na grunt do niczego a jeszcze ta szerokość i dlatego ten człowiek sprzedaje za 400 4szt ale na zapas i na asfalt może być ale jak zjedziesz na pole pod kombajn na piachach to po osie jedynie dla felg 9" może by oponę szerszą dokupił.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

Ja nie podważam twojego zdania, bo również sądzę że to nie do takiej d47 te koła, może jakiś mały wózek do dwóch ton ładowności, albo jakaś Ślęza, tyle że mowie ze cena 400zl dotyczy czterech sztuk wg opisu. W sumie daleko nie mam, ale nawet do moich bieda-wywrotek to te koła za słabe będą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, bratrolnika napisał:

Ja nie podważam twojego zdania, bo również sądzę że to nie do takiej d47 te koła, może jakiś mały wózek do dwóch ton ładowności, albo jakaś Ślęza, tyle że mowie ze cena 400zl dotyczy czterech sztuk wg opisu. W sumie daleko nie mam, ale nawet do moich bieda-wywrotek to te koła za słabe będą....

Ale i tak cena warta zakupu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
Napisano (edytowany)
19 godzin temu, mmarcinn001 napisał:

jak szukałem to nic nie było :(

sama nowa obręcz pronarowska to przynajmniej 160zł, opona 235/65 też śmieszny koszt
jeśli komuś zależy na mocniejszej gumie to można szaleć i zakładać chociażby 285/65 czy 9.00 lub 12.00 jak przy ruskim rozrzutniku

 

 

dobra alternatywa dla podorywkowego czy klasycznej talerzówki

https://www.olx.pl/oferta/brona-talerzowa-CID757-IDzIsHj.html#1207e59bc4

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756
3 godziny temu, Pomorzanin1222 napisał:

Jest szansa sprzedać oś od d47 za 750 zł bez felg

Jak z piastami, bębnami i czopy niepouginane to myślę że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

Nick Pomorzanin każe myśleć że raczej nie....

A w sumie to przed chwilą zdążyłem przywieźć i zrzucić ośkę z samochodu, jeszcze tylko opony dokupić muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Po ile u Was złom chodzi? Dziś zachodzili Sąsiedzi z jakimś typkiem co to we wsi złom bierze i chcą stary sołecki sprzęt opierniczyc i zastanawiam sie, czy przy okazji nie pozbyć się wszystkiego z podwórka. Sami tną i ładują, nie wiem jak z wagą, ale mam swoją nieduża w razie czego. Z tego co wyceniał ten sołecki złom, to dają w granicach 70-80gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj