Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28742

Zbudujesz im pozycje to sprzedadzą platformę tak jak kiedyś tablice.pl i tyle będzie z tego twojego napychania kieszeni naszym

Poza tym czasem dodaje ogłoszenia na Olx i sprzedajemy, na te drugie to mało kto zagląda, widać po ilości wyświetleń czy też po tym ile osób wzięło telefon

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827

olx (wczesniej tablica) tez bylo darmowe na poczatku. co nie zmienia faktu, ze ceny maja zaporowe teraz za ogloszenie. niedawno wystawialem plug to 30zl zaplacilem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

OLX zlicza przy każdym odświeżeniu strony i odkryciu numeru telefonu, sprzedajemy ma bardziej inteligentne algorytmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

Jakie niby? Klikasz wyświetl numer telefonu i licznik ci pokazuje ile numer został odsłonięty. Bo raczej ze sprzedajemy nie dzwonią i nie pytają czy ktoś dzwonił w sprawie ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

a wracając do tablicy to taktykę ktoś miał niezłą , ogłoszenia darmowe to wygryźli allegro , potem się przemianowali na olx i już płacić trzeba . A na allegro to już nikt nie zagląda jeśli idzie o rolnictwo , 
 

A może to już Holendrzy zaplanowali , bo ciekawe właśnie że sprzedajemy darmowe a słabo popularne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Nie wiem, wystawiałem wiele razy w anonsach cz na sprzedajemy i sprzęty szły bez problemu w ciągu tygodnia czy dwóch. Na OLX widze sporo gratów, co są tam po 3-4 lata i za chiny ludowe nie pójda w tej cenie - to co, ktoś ma  ogłoszenia gratis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
33 minuty temu, sebe1033 napisał:

a wracając do tablicy to taktykę ktoś miał niezłą , ogłoszenia darmowe to wygryźli allegro , potem się przemianowali na olx i już płacić trzeba . A na allegro to już nikt nie zagląda jeśli idzie o rolnictwo , 
 

A może to już Holendrzy zaplanowali , bo ciekawe właśnie że sprzedajemy darmowe a słabo popularne 

tablice kupili holendry i przemianowali na olx


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
37 minut temu, sebe1033 napisał:

a wracając do tablicy to taktykę ktoś miał niezłą , ogłoszenia darmowe to wygryźli allegro , potem się przemianowali na olx i już płacić trzeba . A na allegro to już nikt nie zagląda jeśli idzie o rolnictwo , 
 

A może to już Holendrzy zaplanowali , bo ciekawe właśnie że sprzedajemy darmowe a słabo popularne 

po prostu sprzedajemy.pl musiało by się lepiej wypromować ... jakieś w tv, internecie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

fajny patent z tą kamerką ale u mnie by to nie wiele wytrzymało ale ja już się przyzwyczaiłem a na upartego to zawsze można pręt do ramki przyspawać żeby lepiej kąt widzieć 

tak patrzę kurde fajnie by było jakiś ciągnik do 100k tak z 60km z możliwością podkręcenia i kioti wydają się nawet fajne ale te biegi z lewej strony trochę przerażają 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko06060    23
kamil16251290    381

@bartek1992, monitor ok ale nie z ta kamerą.  Kup kamerę z diodami IR.

Właśnie dziś zamawiałem monitor i kamerę aby widzieć osprzęt ładowacza. Kamera 57zł a monitor 53zł ale tylko 4,3cala. Z 7 calowym trzeba wydać od 190zł zł za taki zestaw.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Możesz podesłać jakiś link ?


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381
bartek1992    145
Skoczek1994    453

@marko06060 Mam ten pierwszy z intertechu, i mogę go polecić. Dobrze wykonany, malowanie też nie budzi zastrzeżeń. A te sprężyny stabilizują łapy by zbyt mocno nimi nie bujało na dołkach, bo mocowanie siłownika jest na fasolkach dzięki czemu nie są sztywno tylko lekko pływają na boki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Jak się nie ma pojęcia, to żadna maszyna nie będzie dobra. Cięgło skręcone na max i narzeka, że brona idzie w ziemię przodem.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz rację. Sam pierwszy raz jak wjechałem to zaryła i trzeba było rozkręcić. Mimo to fasolkowy otwo4 jest do d*py i zaspawałem go. Teraz jest dobrze na okrągłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

ja zaspawałem połowę fasolki także trochę jeszcze ma luzu i odpowiednio idzie ją ustawić bo wcześniej jak ustawiłem ją na cięgle tak żeby w orce dobrze szło włókować to jak podnosiłem to aż ślizgi o koła w ciagniku haczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Tak samo wujo z cięzką broną - zawsze ciągnął za sobą ziemię i narzekał, że ciężko. Jak się rozkręci cięgło trochę wiecej niż symboliczne 3 obroty to nic nie ciągnie, ładnie kuszy bryły na wierzchu i pole w miarę równe nawet po pierwszym przejeździe, bo koła się nie podkopują nawet na świeżo oranym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj