Polecane posty

Gość   
Gość

Taaa i tylko rok nieużywany . Jakoś szybko glony go obrosły . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18

Jak z 5 lat stal na polu to i może być rok ogladnac i brac jak nie zgnity jak nie dużo do siania to bedzie puszka odrdzewiacza i puszka farby i jak nowy no ewentualnie wypiaskowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Przy tej cenie nasion już po 2 ha możesz podwoić jego koszt zakupu jak jeszcze raz będziesz musiał siać. Myślę że za prosty siewnik 4 rzędowy min 4-5 tys trzeba dać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

można też kupic beckera 8 rzędowego za 3-3,5 tyś uciąc go na 4 rzędy a pozostałe sekcje sprzedać akurat te duże są tanie bo mało kto już to kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, pawel885 napisał:

Przy tej cenie nasion już po 2 ha możesz podwoić jego koszt zakupu jak jeszcze raz będziesz musiał siać. Myślę że za prosty siewnik 4 rzędowy min 4-5 tys trzeba dać 

Mało chyba, że okazję trafisz. Niewiele ich do sprzedania a stan agonalny. Żeby kupić z podsiewaczem i niedokładać to 6 tys mało. Malowane w ogłoszeniach omijam. Trzeba trochę myśleć co się kupuje i popytać ludzi jak sieje wyjebany becker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A po co ciąć walić 8 rajek i raz dwa zasiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789

kolega musi obciąć bo nie ma takich pól szerokich żeby 8 na raz jechać

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827

och, taka osemka to bym chwilke sial i koniec pola. a tak dwurzedowka sie mecze. choc lepiej tym niz recznie ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To czym Ty siejesz? Usługowo nie sieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
5 godzin temu, Ursus932 napisał:

A po co ciąć walić 8 rajek i raz dwa zasiane

4 rzędowy wygodniejszy w pracy i transporcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827
Thomas2135 napisał:

To czym Ty siejesz? Usługowo nie sieją?

popatrz w mojej galerii. sieja uslugowo, ale dalem za ten moj siewnik 500zl to usluga tyle kosztuje rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12164

Bananek z jaką dokładnością sieje Ci ten siewnik ? bo jak nie równo to to czasem lepiej zapłacić za usługę i taniej będzie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja wychodzę z założenia, że ma być zasiane dobrze, albo wcale i nie męczyłbym się tym zabytkiem. 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9199

No i się zacznie:

https://i1.jbzdy.pl/contents/2019/04/9b99a6692ae2db0e4b1c6fee9e9e44b9.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7947

jazda po asfalcie i stepie także moc czy 4x4 jakoś nie konieczne, ale czy zaczep wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj