Polecane posty

tomo12    373

https://www.olx.pl/oferta/siewnik-zbozowy-talerzowy-kongskilde-profiline-3000-brona-granosystem-CID757-IDvXotS.html Cena wydaje się bardzo przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sam zapłaciłem tyle samo za identycznego sambrona. Na razie nic się nie dzieje. U mnie siedzi tylko 2 cyl silnik hatz. Teoretycznie to to samo co deutz. Na razie nie do zajebania. Pompę hydrauliczną widziałem za 2800. Niedawno używany hydromotor za 1200. Hydraulikę można regenerować np w Tucholi. Póki co jeździ. Udźwigu teoretycznego 2200 kg, ale tokarkę na połowie wideł do palet podniosła a waży 2600 kg. Dźwignie więcej, ale tył odrywa się od ziemii. Zwrotność jest przyzwoita i żaden ciągnik nie ma startu. Najważniejszy uciąg. Wbijać się widłami w grunt czy zaprzeć o drzewo na 1 biegu i gaz w podłogę. Jeśli będzie mielić kołami to brać. Powinny obie osie ciągnąć na 1 i 2 biegu. Ważna sprawa najpierw pojeździć i rozgrzać olej. Jak będzie wyje..na pompa czy motor to uciąg będzie słabnął lub przestanie wcale jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16861

https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-czolowa-sambron-4x4-CID757-IDySizk.html. kolejny sambron w niezlych pieniadzach. ciekawe do czego ta beczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
3 godziny temu, Belaruss820 napisał:

Ja kiedyś kupiłem urządzenie spawalnicze tej marki, włączyłem i chodziło, chciałem spróbować czy cokolwiek złapie-same smarki. A teraz najlepsze,drugi raz jak włączyłem to już drutu nie chciała podawać ale włącza się. Chciałem oddać żeby kasę wrócili to się spóźniłem jeden dzień a na gwarancję wysyłać to na własny koszt i to na niemiecki adres więc już nie się odechciało i leży ten badziew gdzieś schowany. 

Dziwne rzeczy piszesz. Ja sam ukośnicę od nich zajeździłem, oddałem na gwarancję, niedługo dostałem nową. Znajomi którzy coś tam brali, też wymieniali lub dostawali zwrot kasy. Oczywiście wszystko załatwiane przez sklep, a nie żadne wysyłki do niemiec.

 

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-rozrzutnik-obornika-CID757-IDyGdmq.html

Grunt to dobre zdjęcia w ogłoszeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Też dbałem o tourana, ten sam rocznik silnik, sprzęgło i dwumas z przebiegiem 15000km sprzedany  3,5 roku temu za 14000zł.  

Zejdzie 7000 z ceny i ktoś zadzwoni😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
17 minut temu, Steyerek8100 napisał:

Kolega sprzedaje , z autopsji wiem ze dbane o ten pojazd bylo😀.

Co nie zmienia faktu że ma to już 15lat

12 minut temu, Agrest napisał:

Też dbałem o tourana, ten sam rocznik silnik, sprzęgło i dwumas z przebiegiem 15000km sprzedany  3,5 roku temu za 14000zł.  

Zejdzie 7000 z ceny i ktoś zadzwoni😁

7 może nie, ale 4-5tys.zl na pewno

Ostatnio gdybalem nad takim, i za tyle można już patrzeć na rocznik 2007-2008 z bogatym wyposażeniem

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Cena w ogłoszeniu około 12000zł, ale realnie za 10000 pewnie do wzięcia jak od prywatnej osoby. W komisie nie ubije dużo.

Ale ogólnie to zarąbisty jest ten silnik jeszcze bez ekoszajsu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Ja za benzyniakami patrzyłem, ale to o tym wiesz bo pisaliśmy. A co do czego temat raczej umarł sam z siebie, doszliśmy z żoną do wniosku że póki jest czym jeździć to nie ma co zmieniać, a ewentualne oszczędności gdzie indziej trzeba ulokować

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Podam numer konta na którym lokować możesz oszczędności?😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, stempos1980 napisał:

To jest paranoja z tymi cenami. Za tą kasę to już łady ciągnik w 4x4 będzie

No to ma i MTZ-ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
1 godzinę temu, sladan napisał:

Dziwne rzeczy piszesz. Ja sam ukośnicę od nich zajeździłem, oddałem na gwarancję, niedługo dostałem nową. Znajomi którzy coś tam brali, też wymieniali lub dostawali zwrot kasy. Oczywiście wszystko załatwiane przez sklep, a nie żadne wysyłki do niemiec.

...

dla @Belaruss820 chodzi zapewne o taką mała badziewną spawarkę migomat 80A na drut rdzeniowy , może cienką blacharke samochodow tym by pokleiło , bo nic grubszego przez cykl pracy i prad max sie nie pospawa dobrze i dłużej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558

Dokładnie o to mi chodzi😀 czytałem jak wygląda gwarancja to podany tylko nr telefonu i adres niemiecki,nic polskiego. A w warunkach gwarancji napisane że wysyłać na podany adres w karcie gwarancyjnej. W sklepie niczego bym nie załatwił bo minął czas 7 dni od kupna i mają to w d...e 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170
13 godzin temu, konteno napisał:

@Thomas2135 albo janusze byzznessu albo sie zawiedli jakością urządzenia i jego pracy 

Sprzęt dostępny od sobotniego ranka w Lidlu za 599 ZyŁy , po obiedzie wystawiony na portalu ogłoszeniowym ( z powodu zawodu ) w cenie zakupu + 241 do 301 zł jako straty moralne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

to i w poniedziałek z rana tych ustroistw pewnie nawet nie zauważę już na pólkach sklepowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
1 godzinę temu, Agrest napisał:

Podam numer konta na którym lokować możesz oszczędności?😉

Lokata mi nic nie da, nie przy stanie środków jakie posiadam. Trzeba będzie się wspomóc chyba kredytem i zainwestowac w coś co w ciągu lat przyniesie jakaś korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Ty zostań księdzem i będziesz dostawał 50 tyś w kopercie na raz,a żona jak ma dłuuuugie nogi to niech sie w NBP o pracę popyta 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj